facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Kendin-Yap Fikirleri: Takı Askılığı Yapmak
Kendin-Yap Fikirleri: Takı Askılığı Yapmak

Kendin-Yap Fikirleri: Takı Askılığı Yapmak

Bir kadının en çok sahip olduğu eşyalardan birisi aksesuarlarıdır. Kolye, takı, küpe, toka derken bazen takılarımız bir koca çantayı dolduracak kadar çok olabilmektedir. Peki, bu kadar takıyı muhafaza etmek ve bu kadar çok takı arasından istediğimiz modeli bulup takmak oldukça vaktimizi alıyor dimi? İşte size kendinizin yapabileceği, yatak odası dekorasyonuna da oldukça şirin bir dokunuş yapacak en güzel takı askılığı fikirleri…

Takı Askılığı Fikirleri: Elbise Askısından Takı Askılığı Dizaynı
Elbise askıları sadece elbiselerimizi dolabımıza asmak görevi ile kalmaz, bunun yanında güzel bir takı asma aparatı da olabilir. Elbise askılığınıza astığınız küçük çiviler ve vidalar, kolyeleriniz ve küpeleriniz için ideal bir alternatif olacaktır. Hem elinizdeki malzemeleri kullanarak, hem de kendi dokunuşunuz ile oldukça güzel bir takı askılığı dizayn edebilirsiniz.

Çerçeve Takı Askısı elbise-askisindan-taki-askisi kafesten-taki-askisi

Takı Askılığı Fikirleri: Kuş Kafesinden Takı Askılığı
Vintage tarzda dekorasyon tutkunu iseniz ve ferforje detaylar oldukça hoşunuza gidiyorsa, yatak odanızda ya da giyinme odanızda sezonun en moda trendlerinden birisi olan kuş kafesi objesine yer verebilirsiniz. Kuş kafesini takı asmak için kullanarak, farklı bir takı askısı dizaynı yapabilirsiniz.

Takı Askılığı Fikirleri: Mutfak Rendesinden Takı Askılığı Fikri
Takılarınızı asmak için hem çok farklı hem de oldukça şirin gözükecek bir takı askılığı fikri daha: mutfak rendesinden takı askısı yapmak. Bunun için fazla bir masraf yapmanıza da gerek kalmaması ekstra bir avantajdır. Rendeden takı askılığı yapmak fikri hem oldukça şirin hem de oldukça farklı duracak bir tasarımdır. Rendeden takı askılığı özellikle de küçük küpeler için oldukça uygundur.

Şamdandan Takı Askısı Rendeden Takı Askısı kitchen-utensils-use

Takı Askılığı Fikirleri: Şamdandan Takı Askılığı Fikri
Takılarınızın dağınıklığından kurtulmak ve takılarınızı belirli bir düzene koymak için en güzel takı askılığı fikirlerinden birisi de şamdanlardır. Özellikle de ferforje detaylı şamdanlar, uzun kolyeler için oldukça uygun takı askılığı fikri olacaktır. Şamdanların mum koyma yerine de küçük küpelerinizi koyabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top