facebook
Anasayfa / Kendin Yap Fikirleri / Kendin Yap Fikirleri ile Ev Dekorasyonu
Kendin Yap Fikirleri ile Ev Dekorasyonu

Kendin Yap Fikirleri ile Ev Dekorasyonu

Kendin yap fikirleri ev dekorasyonunda sıkça kullanılmaktadır. Son zamanlarda bir hayli popüler hale gelen DIY yani kendin yap projeleri ile çok şık ve modern dekoratif detaylar oluşturulmaktadır. Hiç ummadığınız malzemelerle çok şık ve dekoratif ev eşyaları üretilebilmektedir. Biz de sizler için çeşitli kendin yap dekorasyon fikirlerine yer vermek istedik. Birbirinden dikkat çekici kendin yap projelerini derlediğimiz içeriği inceleyerek, siz de evinizde kendi dekoratif eşyalarınızı oluşturabilirsiniz.

Tahta Merdivenden Dekoratif Kitaplık Rafı Yapmak

Eski tahta merdiveni yeniden kullanılabilir hale getirmek oldukça orjinal bir fikir olmuş diyebiliriz. Sizin de evinizde eski bir ahşap merdiven var ise, onu istediğiniz renklerde boyayarak dekoratif bir kitaplık rafı haline dönüştürebilirsiniz.

tahta-merdivenden-dekoratif-kitaplik-rafi-yapmak

Tahta Kasalardan Dekoratif Eşya Dolabı

Tahta kasalar, dekorasyon alanında sıkça kullanılmaya başlandı. Manavların kullanıp çöpe attığı tahta kasalar, dekorasyon meraklılarının ilgi odağı haline geldi. Tahta sebze kasalarını boyayarak çeşitli ev eşyalarına dönüştürebilirsiniz. Bu örnekte de birkaç tane tahta kasanın birleştirilmesi ile dekoratif bir dolap oluşturuşmuş. Dolabın ayaklarını herhangi bir yapı marketten temin edebilirsiniz.

tahta-kasalardan-dekoratif-esya-dolabi

Doğal Taşlar ile Nihale ve Amerikan Servis Yapımı

Taşlı plajlardan toplayabileceğiniz doğal taşlarla çok hoş dekoratif ürünler yapabilirsiniz. Bu ürünlerden birileri de taştan nihale ve amerikan servisidir. Taş parçalarını kolay yıpranmayacak bir malzeme üzerine silikon ile yapıştırarak oluşturabileceğiniz nihale ve Amerikan servis seti oldukça doğal ve orjinal bir fikir olarak karşımıza çıkmaktadır.

dogal-taslar-ile-nihale-ve-amerikan-servis-yapimi

Urgan Halat İpinden Paspas Yapımı

Urgan ipinden paspas yapmak kimin aklına gelir ki. Dekorasyon meraklıları için bu fikir zor olmasa gerek. Urgan ipini resimde belirtildiği gibi dolayarak ve silikon ile yapıştırarak çok şık bir paspas haline getirebilirsiniz. Çiftlik eviniz için çok iyi bir paspas tasarımı olacağından şüpheniz olmasın.

urgan-halat-ipinden-paspas-yapimi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top