facebook
Anasayfa / Kendin Yap Fikirleri / Kendi Tablomuzu Yapıyoruz!
Kendi Tablomuzu Yapıyoruz!

Kendi Tablomuzu Yapıyoruz!

Özellikle son dönemlerde, dekorasyon alanında fiyatı en çok alıp başını giden parçalardan biri de tartışmasız ki tablolar oldu. Bir mağazaya girdiğimizde gözümüze ilk çarpan ürünler olsalar da, çok uçuk fiyatlara sahip tablolarla sık sık karşılaşıyoruz. Ama ne yazık ki, onlar olmadan da yapamıyoruz. Çünkü evlerimizin dekorasyonunun tamamlayıcısı neredeyse onlar..

Peki ne yapacağız? Bütün kazancımızı bu tablolara mı harcayacağız? Elbette hayır. Her konuda olduğu gibi, bu konuda da kendi kendimize yeteceğiz:)

İhtiyacımız olanlar: Büyük boy su/meşrubat şişesi, dilediğimiz boyutlarda tuval ve yağlı boya

Öncelikle yağlı boyamızı hazır hale getiriyoruz. (Bunu yaparken tahta kaşık kullanmak daha yararlı oluyor, topaklanma yaratmıyor.)

Daha sonra tuvalimize bir ağaç gövdesi çiziyoruz. Ağaç gövdeniz dilediğiniz renkte olabilir, sanatta sınırlama yapmak doğru değil diye düşünüyorum..

Son olarak ağacımıza çiçeklerimizi yapacağız. Bunun için de hazırladığımız yağlı boyamıza şişemizin alt kısmını batırıyoruz. Boyamızın topaklanmadığından ve yeteri kadar batırdığımızdan emin olduktan sonra, dallarımıza çiçeklerimizi basıyoruz.

Plastik Şişe İle Tablo YapımıTablo Yapmak
Plastik Şişe İle Tablo Yapımı

İşte bu kadar! Artık çok düşük bir maliyetle, zevkimize göre onlarca tablo yaratabiliriz.

Hepinize şimdiden kolay gelsin:))

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top