facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Kaplama Kağıtları İle Harikalar Yaratın!
Kaplama Kağıtları İle Harikalar Yaratın!

Kaplama Kağıtları İle Harikalar Yaratın!

Hepimizin evlerinde eskiyen, çirkin görünen, hatta artık atmak istediğimiz eşyalar vardır. Bunlar bazen küçük saklama kutuları, bazen aksesuarlar olurken; bazense koca mobilyalar bile olabilir. Bizden size tavsiye, o eskiyen eşyaları asla çöpe mahkum etmeyin. Çünkü artık eskiyen eşyaları yesyeni bir görüntüye büründürmek oldukça kolay. Nasıl mı?

TBYT1KCP

Yapışkanlı folyo dediğimizde, hepinizin aklında beliren kaplama kâğıtları vardır elbette. Bu yapışkanlı kaplama kâğıtları ile, eskiyen ya da deseninden sıkıldığınız tüm aksesuar ve mobilyalarınızı yesyeni ve istediğiniz bir görüntüye ulaştırmanız çok basit.

Peki ya bu folyoları nasıl kullanmalısınız?

Öncelikle belirtmek isterim ki eğer folyo almaya karar verdiyseniz tek bir rulo değil, ürününüz ne kadar küçük bile olsa en az iki rulo kaplama kâğıdı almalısınız. Çünkü çıkacak her türlü aksiliği göz önünde bulundurmanız gerekir.

İkinci olarak ise basitçe kullanımından bahsetmek istiyorum. Öncelikle kaplayacağınız alanın ölçüsünü almalısınız. Daha sonra ölçülere denk bir parça folyo kesmelisiniz. Yalnız, folyonuzu kesmeden önce arka koruma kâğıdını çıkarmayın. Yalnızca yapıştıracağınız zaman çıkarın. Son olarak da ürününüze yapıştırın ve potluk kalmamasına özen gösterin.

İşte bu kadar! Dilerseniz, örnek kâğıtlarla yapılan kaplamalara hep birlikte bakalım.

Kâğıtları nereden alabileceğinizi, Facebook sayfamızdan mesaj yolu ile bizlere sorabilirsiniz. Kolay gelsin:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top