facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Kahvaltı Köşelerinize Özen Gösterin
Kahvaltı Köşelerinize Özen Gösterin

Kahvaltı Köşelerinize Özen Gösterin

Günün ilk ışıklarında gözlerimizi açıp tüm günü düşündüğümüzde, rahat ve serbest olacağımız tek anın kahvaltı anlarımız olduğunu görürüz. Çünkü gün boyu iş hayatımızdaki yoğunluk, koşuşturmaca, hayat şartları derken; gece dönüp baktığımızda sadece kahvaltı anında rahat ve sakin olduğumuzu fark ederiz.

Peki ya sizin bu güzel saatleri, dakikaları geçireceğiniz bir kahvaltı köşeniz var mı? Varsa bile, yeteri kadar dekoratif ve konforlu mu? Eğer henüz mutfaklarınızda bir kahvaltı köşesi yoksa veya olan kahvaltı köşelerinizden memnun değilseniz, gelin hep birlikte doğru ve güzel bir kahvaltı köşesi nasıl oluyor inceleyelim.

İlk olarak, kahvaltı köşelerinizin cam önlerine kurulması gerekir. Çünkü kahvaltı masanız, gün ışıklarının odak noktası olmalı ve günün enerjisini hissetmenizi gerektirir. Aynı zamanda dışardaki hayatı inceleyerek kahvaltı yapmanız, bünyenize oldukça iyi gelecek ve güne hareketli başlayacaksınız.

Kahvaltı köşeleriniz için mobilya seçiminde fazla zorlanacağınızı sanmıyorum, çünkü yaptıracak bile olsanız set tipleri bellidir. Yapmanız gereken, mobilyalarınızda “açık ya da canlı” renkleri tercih etmek. Böylece, günün tüm enerjisini üzerinize toplar ve mutlu bir şekilde güne başlarsınız.

İşte böyle.. Tüm bu güzellikleri yerine getireceğinizi düşünerek, şimdiden hepinize afiyet olsun:)

2 yorum

  1. Facebook sayfaniz cok guzel ve tumblrdan sizi takip ediyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top