facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / İlkbaharın en güzel tonları ile evinizi renklendirin!
İlkbaharın en güzel tonları ile evinizi renklendirin!

İlkbaharın en güzel tonları ile evinizi renklendirin!

İlkbahar tüm güzelliği ile nihayet geliyor. Kışın kasvetli havasından yağmurlardan ve karlardan kurtuluyoruz. Mevsimlerin en romantik olanı şüphesiz ki ilkbahardır. İlkbaharda insan ruh haliyle de bir dönüşüm içine girer. Yemyeşil bitki örtüsü coşkuyla kelleşmiş yeryüzünü renklendirmek için çalışadursun siz de ilkbaharın en güzel tonları ile evinizi dekore edin.

Bahar renkleriyle gelen birbirinden şık renk seçenekleri ile baharı evlerinizin en ücra köşesine taşıyın. Böylece ruhunuza bahar havasını taşıyın. Her bahar olduğu gibi bu bahar da dekorasyon dünyasında pastel renkler hakim olacak.

Bahar Dekorasyonu

Kışı Evinizden Atın!
Dışarıda cıvıl cıvıl kuşlar baharın gelişini haber verirken siz hala kıştan kalma evinizin kasvetli görünümden nasıl kurtulurum diye kara kara düşünmeyin. Buna katlanmak zorunda değilsiniz. Hemen evinize bahar meltemleri estirecek birkaç yenilik yapın. Kalın halılarınızı ortadan kaldırın. Mobilyalarınızın yerini değiştirin. Baharın şanına yakışır açık renkli tek bir kilim bile odanıza ferahlık getirecektir. Bırakın bu bahar açık renkler evinizi aydınlatsın. Baharın açık renklerini evinize taşıyarak evinize yepyeni bir görünüm kazandırın. Elbette ki bol çiçekler ve kelebeklerle süslenmiş vazolar ve çerçeveler, açık renk koltuk kılıfları ve tabi taptaze çiçekler…

Doğal ve yapay çiçeklerle evinizin her köşesine bahar havasını taşıyabilirsiniz. Bu bahar evinizi hem havalandırın hem de aydınlatın.

Dekorasyon Fikirleri

Ne Renk Koltuk Örtüleri Seçmeliyim?
Bahar yenilik ve tazelik demektir. Elbette koyu renkler seçmeyeceksiniz! Koltuklarınızı sevindirmek için onlara açık renkli çiçeklerle bezenmiş birbirinden güzel örtülerle şenlendirin. Kışın iç karartan koyu havasını dışarıya, baharın iç açıcı cennetvari havasını içeriye taşımanın tam zamanı. Duvarlarınızda bu bahar beyaz tonlar hakim olsun. Kıştan kalan tüm fazlalıkları ortadan kaldırın ve evinizi  sade ve az eşyalı açık renklerle aydınlatılmış bahar evine dönüştürün.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top