facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / İlkbahara Yaklaşırken: Yeşil-Turuncu Ev Dekorasyonu
İlkbahara Yaklaşırken: Yeşil-Turuncu Ev Dekorasyonu

İlkbahara Yaklaşırken: Yeşil-Turuncu Ev Dekorasyonu

Kış mevsiminin son zamanlarını yaşadığımız şu günlerde, özellikle de son günlerin mevsim normalleri üzerinde seyreden sıcaklıkları ile birlikte, evlerde ilkbahar dekorasyonu için hazırlıklara başlanmıştır. İlkbahar modasına uygun olan ve sezonda ön plana çıkan trendler incelenerek, ev dekorasyonunda küçük ama etkili olabilecek dokunuşlar olarak neler yapılabileceği araştırılmaktadır. Tam da bu aşamada, size güzel bir ilkbahar ev dekorasyonu trendi: turuncu-yeşil evler.

Turuncu Dekorasyon Fikirleri

Turuncu renk, enerjisi ve pozitifliği ile evinizde kış mevsiminden kalan sıkıcı ve bıkkın havayı dağıtarak, sizi bahar mevsimine hazır hale getirecektir. Turuncu rengi, bu sezon en popüler olarak yeşil ile birlikte kullanılmaktadır. Yeşil ve turuncunun doğadan gelen renkler olması, evinize baharı getirecektir.

Peki, evinizde turuncu ve yeşil ev dekorasyonu yaratmak için neler yapmalısınız?

Merdiven DekorasyonuYeşil Koltuk Yeşil Turuncu Yatak Odası

Pop Art Bir Dekorasyon İçin: İddialı Yeşil- Enerjik Turuncu
Evinizde, pop art bir dekorasyon tarzı yaratmak istiyorsanız ve ilkbaharın gelişi ile birlikte evinizde değişiklik yapmak isteyenlerdenseniz, sezonun en trend renk ikilisi olan yeşil ve turuncu sizin için ideal olacaktır. Yeşilin en canlı ve iddialı tonunu evinizin genel dekorasyon rengi olarak seçip, turuncunun parlak tonu ile yeşilin yarattığı iddiayı daha da güçlendirebilirsiniz. Pop art dekorasyonda esprili ve kuralsız bir dekorasyonun önemli olduğunu ve zıt renklerin bir arada kullanılabilmesinin önemli olduğunu unutmayın.

Turuncu Yeşil Retro Dekorasyon

Pastel Tonda Evler: Pastel Yeşil- Açık Turuncu
İlkbaharda, ev dekorasyonunda pastel tonda renklerin ön plana çıkmasını isteyenlerdenseniz, yeşil-turuncu renk ikilisinin pastel tonlarına yönelmelisiniz. Yeşilin pastel tonları olan nane yeşili, küf yeşili ya da yosun yeşili, özellikle duvar rengi olarak kullanıma en uygun pastel tonlardır. Bu renklerden birine karar verdiğinizde, turuncu rengi de olabildiğince açık tonlarda seçerek evinizde hem sakin hem de seçtiğiniz renkler sayesinde enerjili ortamlar yaratmanız mümkündür.

Yeşil Dekorasyon Yeşil Salon Dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top