facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / IKEA Koltukları ile Ev Dekorasyonu Planlaması
IKEA Koltukları ile Ev Dekorasyonu Planlaması

IKEA Koltukları ile Ev Dekorasyonu Planlaması

IKEA koltuk modelleri, her yıl olduğu gibi bu yılda ergonomik tasarımları ve modern görünümleri ile ilgi odağı olmayı başarıyor. IKEA markası, ülkemizde yer almasından itibaren bir çok ev ve ofis dekorasyonunda iz taşımaya başladı. Uzun ömürlü, minimalist ve ergonomik yapı anlayışı ile ürettiği mobilyalarının her biri çok şık ve modern görünüme sahip.

ikea-koltuk-modelleri-ile-ev-dekorasyonu-14

IKEA Koltuklarının Renk Çeşitliliği

IKEA koltuklarında bir çok renkte seçenek bulabilirsiniz. Ağırlıklı olarak sofistike renkler kullanmayı tercih eden IKEA markası, çeşitli yastık ve koltuk şalları ile renk kontrastı oluşturmanıza yardımcı oluyor. IKEA markasının yeni yıl tasarımlarında yeşil, sarı, mavi, kırmızı ağırlıklı renkleri görebilirsiniz. Çeşitli renk tasarımları ile dikkat çeken IKEA koltuklar ile modern bir renk kombinasyonu oluşturabilirsiniz.

ikea-koltuk-modelleri-ile-ev-dekorasyonu-5

IKEA Koltuklar ile Dekorasyon Planlama

IKEA marka koltuklar ile IKEA’nın diğer mobilyalarını kombinleyebilirsiniz. Beyaz veya ahşap renklerine sahip bir TV ünitesi ile birlikte uyumlu olan bir orta sehpa, oturma odanız için ideal bir ortam oluşturacaktır. IKEA’nın kitaplık modelleri de göz ardı edilecek gibi değil. Çok şık ve modern tasarımlardan oluşan kitaplıklar ile odanın ambiyansını değiştirebilirsiniz. Koltuklar ile uyumlu bir renkte fon perde ve ince tüllerle de çok hoş bir perde kombinasyonu yakalayabilirsiniz.

ikea-koltuk-modelleri-ile-ev-dekorasyonu-11

Gençlerin ve kendini genç hissedenlerin tercih ettiği IKEA marka mobilyalar ile çok modern ev dekorasyonları oluşturabilmek mümkün. Bir evin ihtiyacı olan herşeyi bulabileceğiniz ve evinizi A’dan Z’ye dizayn edebileceğiniz tüm ürün gruplarını bünyesinde barındırıyor. IKEA ile ev dekorasyonu planlamasında kendi araştırmalarınızı yapabilir ya da IKEA’nın dekorasyon planlama uzmanları ile görüşebilirsiniz. Uzmanlar evinizi inceleyip size en uygun mobilyaların listesini ve dizaynını oluşturuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top