facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Yatak Odası Dekorasyonu / Her Eve Lazım Gardrop Tasarımları
Her Eve Lazım Gardrop Tasarımları

Her Eve Lazım Gardrop Tasarımları

Gardrop tasarımları, kıyafetlerimizin arttığı günümüzde büyük önem taşımaktadır. Eskiden küçük ve çok sade gardroplar bile ihtiyacımızı giderirken, yaşam standartlarının yükselmesi ve ekonomik gelirlerin artmasıyla kıyafetlere yer bulmak epey zor hale geldi. Bu yüzden de birbirinden farklı ve kullanışlı gardrop tasarımları oluşturulmaya başlandı.

İyi Bir Gardrop Nasıl Olmalı?

Gardrop tasarımının iyi olması için kullanışlılığı önemlidir. Kullanışlı bir gardrop ise bolca raf ve bölmeden oluşmalıdır. Asılacak kıyafetler için uygun bir askı bölümü, katlı duracak kıyafetler için bolca raf bölümü ve aksesuar, çorap gibi eşyalar için uygun çekmecelerden oluşmalıdır. Bu tür gardropları bir çok mobilya markasında bulabilirsiniz. Çok bölmeli gardrop tasarımları yüksek fiyatlara çıkabilmektedir. Ancak, kullanışlılığını göz önünde bulundurursanız bu fiyat sizin için ikinci planda olacaktır.

Gardropların Fiyatları Nasıldır?

Gardroplar genellikle yatak oda takımı ile birlikte satılan bir eşyadır ancak, son zamanlarda oluşan özel talep yoğunluğundan dolayı ayrı olarak satılan gardrop tasarımları da ön plana çıkıyor. İyi özelliklerden oluşan bir gardrobun fiyatı 2000 TL’den başlamaktadır. IKEA mağazalarında da bu şekilde farklı tasarımda gardropları bulabilme imkanına sahipsiniz. Hatta IKEA mağazalarındaki gardropları kendi istediğiniz şekillerde planlatabilirsiniz. Bir çok raf ve çekmece ekleterek daha kullanışlı bir gardrop tasarımı ortaya çıkarabilirsiniz.

Gardrop Rengi Nasıl Olmalı?

Gardrobunuz yatak odanızdaki diğer eşyalardan ayrı olacak ise, renk seçiminin kesinlikle genel olmasına dikkat etmelisiniz. Genel renk her zaman beyaz olarak kabul edilmektedir. Beyaz bir gardrop ile odadaki her şeyi kombinleyebilirsiniz.
Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top