facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Göz Alıcı Banyo Lavabo Önerileri
Göz Alıcı Banyo Lavabo Önerileri

Göz Alıcı Banyo Lavabo Önerileri

İlginç dekorasyon fikirleri arasında bugün banyo lavabo modellerini işlemeye çalışacağız. Klasik beyaz banyo çanak lavabolarından çıkarak bu konuda ne kadar değişiklik yapabileceğimizi yazımızda bulabilirsiniz. İşin içerisine özellikle seramik üzerine işlenmiş çiçekler, renklendirmeler, kabartmalar giriyorsa modern dekorasyon ürünlerini arayanlar için de muazzam bir keyif oluşturabilir. Sabah kalktığınızda yüzünüzü yıkamaya üşeniyorsanız bir kere daha düşünmenizde fayda var.

Lavabo Malzemeleri Kaç Çeşit Olabilir?
Lavabo üreticilerinin bu konuda kullanabilecekleri arasında cam, bakır, porselen, taş, seramik ve bakır gibi seçenekler var. Özellikle ahşap görünümlü taş yüzeylerin üzerine yine taş oymacılık kabiliyetlerini konuşturan ustalardan çıkan ürünler görülmeye değer. Renkli işlemeler, çini desenlerinin işlenmesi, yaldızlı motifler banyonuzda küçük ama dikkate değer bir değişiklik arayanlar için güzel durabilir. Bir metal kasayı, şu andaki ile değiştirseniz ve muslukları da metal seçseniz bile iyi yada kötü bir değişik oluşturabilirsiniz.

Konsepti Nasıl Bağlayabiliriz?
Ana konsept su ise balık desenli kabartmaların işlenmesi güzel durabilir. Seramikten vazgeçemeyenler için çiçek motifleri, beyaz yada farklı seramik üzerine işlenebilecek zıt renklerden gidilen ürünler idealdir. Bakırın üzerine küçük dokunuşlar ile girintili çıkıntılı yapacak ve saç (metal) görünümünü sağlayan ürünlere ne demeli? Taştan içi oyularak yapılabilecek bir diğer ürün ise kova, kasa yada herhangi bir çukur obje oluşturulacak hale getirilmesidir. Misafirleriniz ilk kullanım sırasında lavaboyu bulamıyorlarsa sıra dışı bir fikre imza atmışsınız demektir. Yeni lavabo modellerini incelersek modern çizgiden ödün verilmeden ve el yapımı işlemeler ile (bakır, bronz) oluşturulan ürünler banyosunda değişikliğe gitmek isteyenler için özel fırsatları sunmaktadır. Banyonuz biraz sıkıcı hale gelmişse, lavabo fiyatları arasında bütçeme uygun bir model seçmem gerekli diyorsanız görsellerimizi inceleyin ve dekorasyonda bu sene evinize yeni objeler ekleyin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top