facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Genç Odası Dekorasyonu
Genç Odası Dekorasyonu

Genç Odası Dekorasyonu

Küçük bebeğiniz büyüdü ve artık ona farklı bir oda gerekiyor. Siz her ne kadar büyüdüğünü kabul etmeseniz de o gelişiyor ve büyüyor. Artık mavili, pembeli ona göre “çocuk işi” olan bu oda artık ona uygun değil. Muhtemelen bu yazıyı da birlikte okuyacaksınız çünkü odanın bedelini siz karşılasanız da öncelikle onun fikri önemli olacaktır. Biz de size bir kaç öneride bulunmak istiyoruz. Resimlerde göreceğiniz üzere son yılların moda akımlarından biri olan geometrik desenli duvarlar son derece cazip ve genç odası için de ideal tasarımlar. Ayrıca boya ve duvar kağıdı olarak da kombine edilebilirken, ahşap panellerle de duvarlar farklı bir şekilde sunulabilir.

Çocuklarımız ne kadar büyürse büyüsün yine de renklerin cazibesinden kurtulmaları mümkün olmayacaktır. Renkler hayatın her alanında önemli bir dekorasyon ürünü olarak karşımıza çıkar. Erkekler için turkuaz yine uygun bir renk olacakken, kızlar ne kadar büyürse büyüsün prenses yapılarından ve pembe düşlerinden çok da vazgeçmeyeceklerdir. Yani, yeşiller, maviler, pembeler hep olurken çocuk işi olmaktan çıkıp genç odası haline gelecektir. Tabii bu duruma eşlik edecek olan aksesuarları da unutmamak gerekir ve çalışma masasını da tabii.

Arkadaşlarıyla sohbet edebilecekleri alanlar yaratmak için koltuk ya da koltuk takımı geniş bir genç odası için ideal olurken, eğer oda küçükse, minder ve puflar da bu işi görecek ve estetik katacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top