facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Genç Kız Odası Mobilya Dekorasyonu
Genç Kız Odası Mobilya Dekorasyonu

Genç Kız Odası Mobilya Dekorasyonu

Genç kız odası tasarımları onların kendi zevkleri, isteklerini yansıtmalı, ihtiyaçlarına kesin çözüm sunması ve dinamik enerjilerine iyi gelmelidir. Adeta ruhlarına işleyecek işlevsel birkaç fikir ile onlara yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz. Çok boyutlu ve derin-maliyetli olarak asla düşünmeyin. Sadece duvarları değiştirseniz bile oda açılacaktır, çalışma masası yada perdeleri yapsanız bile yine güzel duracaktır. Seçimler tamamen size kalmış ve öneriler hemen geliyor.

Genç Odası Dekorasyonu

Çalışma Masası, Yatak ve Özel Eşyalar
Zeminden destek alan ayaklara sahip çalışma masalarının yerini fazla eşya eklenmeyecekse duvara monte edilen ile değiştirebilirsiniz. Masaüstü yerine dizüstü, ağır kitap koleksiyonu yerine başucu kitapları, birkaç kalemlik yeterli olacaktır. Özellikle küçük odalar için bunu öneriyoruz. Yatak odası nevresim, yorgan ve hatta duvar rengini bile ona sormadan emri vaki yapmayın. En sevdiği renklerin bilgisini ondan alın ve birlikte mağazaları gezmeye başlayın. Bizim önerimiz gelişme çağındaki bir bireyin verim almasını istiyorsanız, kesinlikle düz objelerin üzerine küçük mikro detayları işlemelisiniz. Duvar stickerlarının yoğun olduğu bir odada çalışmak yerine aklının başka yere gitmesini kim ister ki?

Genç Odası Dekorasyonu

Odada Özel Bölümler
Bütçem küçük bir çalışma yapmak için elverişli diyorsanız 2-3 metrelik bir duvarı taş yada tuğla görünümüne kavuşturmak için duvar kaplama panellerini kullanın. Bu şekilde elbette bırakmayın, çalışma masası yada rahat bir koltuk, birkaç kitap tamamen sizlere kalmış. Genç odası dekorasyonunda hangi ürünü tercih ederseniz edin mat renklerden uzak durmalısınız yoksa onlar için biraz ürkütücü olabilir. Açık yeşil renk duvar boyasına beyaz renklerde 3d küçük bir tasarım eklendiğini, etrafını renkli camlar ile süslenmiş tavandan sarkan beyaz lambalı avizeyi ve perdelerin bembeyaz seçildiğini düşünün. İçeriye yeterince aydınlık girecektir ve onların süslenmesi için duvar yada dolap kapaklarında yer alabilecek dev aynasından mutlaka alın ve şirin hale dönüştürmek için kenarlarında onu yansıtacak çalışmalar olmasına dikkat edin.

2 yorum

  1. Kizima yeni genc odasi

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top