facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Geçmişten Gelen Ev Dekorasyonu: Saatli Radyo
Geçmişten Gelen Ev Dekorasyonu: Saatli Radyo

Geçmişten Gelen Ev Dekorasyonu: Saatli Radyo

Birkaç gün önce İstanbul’da iç mimarlık üzerine bir aydınlatma fuarı düzenlendi. Fuar kapsamında açık oturumlar, tasarım ürün sergileri ve geçmişten günümüze kadar olan dekor yenilikleri yer aldı. Açık oturumda bulunarak sertifika sahibi olduğum için kendimi şanslı hissederken, birden asıl üzerinde durmam gereken konu zihnimde canlandı: “Geçmişten gümüze kadar olan dekor yenilikleri.”

Bu kategori çok kapsamlı fikir ve konuları içerse de, dikkatlice dinlediğim birkaç ürün oldu. Bunlar klasik telefonlar, dekor amaçlı daktilolar, gramofonlar gibi daha çok 19. yüzyıla ait olan parçalar.

Fakat en çok ilgimi çeken parçalar, saatli radyolar oldu. Çünkü geçmişten günümüze yenilenen kaplamaları ciddi anlamda şık görüntüler yaratıyor. Bu fuarın bize katmak istediği; belirlenen parçalar ile dekorasyon fikirleri yaratmaktı. Ben de saatli radyoları, evlerinizde nasıl kullanacağınız hakkında sizlere püf noktalar vermek istiyorum.

Radyolu Saatler

Öncelikle eğer eski model saatli radyoları olduğu gibi iç mekân dekorasyonunuza katmak istiyorsanız, odalarınızın sade ve özellikle “beyaz veya bej” mobilyalardan oluşmasına dikkat edin. Çünkü bu görüntü, odanızı klasik göstermenize yardımcı olacaktır. Beyaz veya bej renkli mobilyalarınızla kullanabileceğiniz orjinal saatli radyo tipleri şöyledir:

“Ben modernlik istiyorum, evimde yenilikçilikten tarafım” diyorsanız; yeni kaplamalar ile oluşturulmuş bu tip radyolu saatleri; hareketli odalarınızda kullanabilirsiniz:

Dekorasyonda Saatli RadyoSaatli Radyolar Radyolu Saat

Umarım sizlere fayda sağlayacak noktalara değinebilmişimdir. Keyifli alışverişler:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top