facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Fütüristik Mutfak Dekorasyon Uygulamaları
Fütüristik Mutfak Dekorasyon Uygulamaları

Fütüristik Mutfak Dekorasyon Uygulamaları

Fütüristik mimari ev dekorasyonunda tasarımcıların sınırlarını sonuna kadar zorladıkları alanlar arasında yer alıyor. İlk olarak 20. Yüzyılın son dönemlerinde ortaya çıkmış ve estetik bakış açısında insanların takdirini toplayacak eserlere imza atılmıştır. Fazla olmasa da bu mimari eserleri evlerine dekore etmeye çalışanlar olmuş ve günümüzde teknolojinin gelişmesi ile ivme kazanmıştır.

Fütüristik MutfaklarObjelerin Nesneler ile Birleşmesi
Tavandan sarkılı duran kadehleri bilirsiniz fakat bunu destekleyen eşyanın ahşaptan ve ince işçilikten oluşturulması onu farklı kılabilir. Akıllı masanız olabilir ve 4 ayak üzerinden destek almasından sıkılmasanız bir kenarından bunun sağlanmasına ne dersiniz. Yine de üzerine ağır eşyalar koymamanızı öneriyoruz. Duvarların düz olması bu mantığa biraz ters olabilir. Girintili, çıkıntılı ve birkaç küçük raf bile oluşturabilecek inceliklerin yer alması beklenirken, zeminin epoksi kaplama ile oluşturulması mağaza, AVM edasında evinizin yaşamasını sağlayabilir. LED aydınlatma lambalarının birkaç renk geçişine sahip olması ambiyansı farklılaştırabilir. Bunun için duvar yada zemin aralıklarından farklı alternatifler arayanlar için eklediğimiz resimlere göz atmanızı önerebiliriz.

Fütüristik Dekorasyon

Orijinal Tasarımlar
Ahşap, cam, tuğla, duvar kaplama gibi malzemelerin modernize edilmiş halinin neon ışıklardan, küçük objelere kadar yansıdığı bu dinamizmi elde etmeniz için birkaç örneği sizlere paylaşıyoruz. Bu dünyada objelerin destek noktaları ve olağan tasarımları farklılaştırılmış ve normal ebatlarının çok ötesine taşınmıştır. Düz gibi görünen objelere farklı açılardan baktığınızda eğimli olduklarını hissettirecek kadar paradoks ile sizleri yapayalnız bırakabilir. Geleceğin fütüristik eşyaları arasında araştırmalar yapıyorsunuz ve evinize yakışacağını düşünüyorsanız, abartılı olması gerektiğini de aklınıza kazımalısınız. Göz karmaşası her tarafta kendini hissettirebilir ve yapımı zaman alan eşyaların bir kere evinize gelmesinden sonra benimserseniz eviniz sıra dışı şekilde değer bile kazanabilir. Zevk anlayışları farklıdır fakat önemli olan eşyalarınızı gerçekten sevmeniz ve her evinize geldiğinizde bunu tatmanızdır. Olağandan sıkılan ve rutinliğine son vermek isteyenler için galeri bölümümüzde sizleri özel tasarımlar bekliyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top