facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Fresh Mutfaklar İçin Mint Yeşili Mutfak Dekorasyonu
Fresh Mutfaklar İçin Mint Yeşili Mutfak Dekorasyonu

Fresh Mutfaklar İçin Mint Yeşili Mutfak Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda ferahlatıcı etkisi olan renklere yer vermek, size terapi etkisi yaratacak ve sizi yenileyecek güzel bir tercih olacaktır. Bu sebeple son dönemlerde ev dekorasyonunda fresh tonlarda renklere yer vermek, aydınlık ve rahatlatıcı dekorasyon tarzına da imza atmanızı sağlayacaktır. Bu renklerden birisi de ev dekorasyonunda son dönemde ön plana çıkmış tonlardan birisidir: mint yeşili.

Mint Yeşili Mutfak Dekorasyonu

İster duvar rengi olarak, isterseniz koltuk rengi olarak isterseniz de herhangi bir odanızın genel dekorasyonunda mint yeşili rengine yer vererek hem klasik hem de country tarzında bir dekorasyona imza atabilirsiniz.  Bu rengin ev dekorasyonunda kullanıldığı en güzel alanlardan birisi de mutfaklardır. Ferah ve yenileyici bir mutfak dekorasyonu yaratmak istiyorsanız işte size güzel bir alternatif: mint yeşili mutfak dekorasyonu.

Nane Yeşili Mutfak

Hem Country Hem Romantik
Mutfak dekorasyon rengi olarak seçeceğiniz mint yeşili ile hem ferahlatıcı hem de rustik ve country tarzda bir mutfak elde edebilirsiniz. Özellikle mutfak dolabı olarak mint yeşili rengini seçmeniz halinde country ve köy tarzı bir mutfak yaratmanız daha kolay olacaktır. Mint yeşilinin country etkisini daha da baskın bir hale getirmek istiyorsanız doğal ahşap renginde objeler ile tamamlamayı ihmal etmemelisiniz.

Eğer ki mint yeşili bir mutfak dekorasyonunu romantik tarzda dekore etmek istiyorsanız, beyaz ve krem renkler ile desteklemeniz gerekmektedir. Oymalı ve vintage dokulu ferforje detaylara yer vererek, mint yeşili renginin romantik dokusunu da ön plana çıkarabilirsiniz.

Klasik Mutfak Dekorasyonu

Modern Mutfak Dekorasyonu İçin: Mint Yeşili Ve Siyah
Modern tarzda dekore edilmiş mutfak denildiğinde aklımıza siyah ve gri gibi modern dekorasyon tarzına uygun renkler gelmektedir. Mutfakta siyah ve ya gri renk bir dekorasyon tarzını daha yumuşak ve doğal bir hale getirmek için tercih etmeniz gereken yardımcı renk mint yeşili olmalıdır. Mint yeşili siyah ve gri ile iyi bir uyum sağlayacak, mutfağınızın modern dekorasyon tarzını da destekleyen bir seçime imza atmanızı sağlayacaktır.

Mint Yeşili Mutfak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top