facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Ferah Bir Ev İsteyenlere: Beyaz Renk Hol Dekorasyonu
Ferah Bir Ev İsteyenlere: Beyaz Renk Hol Dekorasyonu

Ferah Bir Ev İsteyenlere: Beyaz Renk Hol Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda beyaz renkten vazgeçemeyenler ve evinin her köşesinde beyazın saflığı ve ferahlığını kullanmak isteyenler için bu yazımızda hem çok şık duran hem de evinizi olduğundan daha büyük ve ferah gösteren bir dekorasyon trendinden bahsedeceğiz: beyaz hol dekorasyonu.

Evinizin girişi olan holler, evinize gelen kişinin ilk dikkat ettiği alandır. Bu sebeple hol dekorasyonu son dönemde ev dekorasyonu ile uğraşmayı sevenler tarafından büyük bir titizlikle dekore edilmektedir. Hol dekorasyonu fikirleri içerisinde bu sezona damgasını vuran ve oldukça sık kullanılan trend ise beyaz renk hollerdir.

Peki, evinizde beyaz bir hol dekorasyonu yaratmak istiyorsanız neler yapmalısınız?

antre-dekorasyonu beyaz-antre-dekorasyonu

Modern Tarzda Bir Hol Dekorasyonu Oluşturun
Beyaz renk, her dekorasyon tarzına kolaylıkla uyum sağlaması açısından ev dekorasyonunda kurtarıcı olarak tabir edilen renklerden biridir. Evinizin girişi olan holünüzde, beyaz bir dekorasyon yaratmak istiyorsanız, bunu günümüzün en trend dekorasyon modası olan modern tarz ile birleştirerek yapabilirsiniz. Bembeyaz bir giriş ve az eşyalı bir mekânla, evinizin girişinde modern bir tarz yakalayabilirsiniz. Halınızın, ayakkabılığınızın ve kullanacağınız objelerin modern tarzda seçimler olmasına dikkat etmeniz yeterlidir.

beyaz-dekorasyon beyaz-ev-dekorasyonu

Sezon Trendi: Beyaz Ve Ahşabı Evinizin Girişinde KullanınBeyaz rengin birlikte kullanıldığı en güzel renklerden biri de ahşap rengidir. Özellikle son dönemde rustik ve country tarzın ev dekorasyonunda oldukça hâkim bir şekilde uygulanması ile birlikte, beyaz ve ahşap renginin birlikteliğini evin her alanında kullanmak mümkündür. Evinizin girişinde de beyaz bir dekorasyon tercih edenlerdenseniz, beyaz dekorasyonu kullanacağınız ahşap mobilyalar, eskitilmiş rustik görünümlü sandalyeler ve vestiyerler ile kuvvetlendirebilirsiniz.

Giriş Dekorasyon Ev Giriş

Sahil Kenarından Bir Esinti: Beyaz Hol Dekorasyonu
Beyaz renginde bir hol dekorasyonu, evinize gelen misafirlerinize sanki bir sahil evine giriyormuş algısı yaratacaktır. Çünkü beyaz renk, sahil evlerinde en çok kullanılan renklerden birisidir. Eğer bu etkiyi daha da güçlü bir şekilde yaşatmak istiyorsanız; beyaz renkli bir hol dekorasyonunu deniz temalı dekorasyon objeleri ile destekleyebilirsiniz. Beyaz rengi bastırmadan, ufak dokunuşlar şeklinde kullanacağınız maviler de bu algıyı yaratmanız için ideal bir seçim olabilir.

Hol Dekorasyon Önerileri Koridor Dekorasyon Fikirleri

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top