facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Farklı Dekorasyon Fikirleri
Farklı Dekorasyon Fikirleri

Farklı Dekorasyon Fikirleri

Sıradan dekorasyon yöntemlerine başvurulması yerine Farklı Dekorasyon Fikirleri yollarına yönelinmesi ortamınızı daha da ilgi çekici bir hale dönüştürmenize de yardımcı olacaktır. Yemek odalarınız da daha çok canlı renkler tercih ederek evinize bir canlılık katabilirsiniz. Ayrıca ortamınız dar ise ortamınızın daha da küçülmemesi adına daha çok yemek masası çevresine banklar tasarlayarak hem farklı bir görüntünün açığa çıkmasını hem de kullanım alanının oluşmasını da sağlamış olacaksınız.

Mutfak Masası

Görüntüyü kesmeyen özelliğe sahip olan bankları kullanarak ortamınıza da aynı zamanda bir hareketlilikte katmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca tüm bunların yanı sıra mutfaklarınızda kullanmış olduğunuz çatal ve bıçak takımlarınız için kavonuzu boyayıp dekorasyon odaklı şekiller yaparak kendinize çatal ve bıçaklık oluşturmanız olursunuz. Bundan böyle farklı dokuları bir araya getirerek ortama şıklık ve hareketlilik kazandırmanız da artık mümkün olacaktır. Yapacağınız tek şey ortamınızı bilerek ve en iyi şekilde analiz ederek farklı dekorasyon planları ile dizayn etmenizdir. Ortamınızda ki şıklığı yeniden açığa çıkarmanız artık yapacağınız ufak dokunuşlar hayatınıza renk katacaktır. Renk demişken mobilyalarınızı sadece ahşap renklerde değil daha farklı renklerde tercih ettiğinizde hayatınızı sadelikten şıklığa ve aynı zamanda canlılığa taşımış olacaksınız. Örneğin renkli bir avize, rengarenk sandalyeler gibi ufak değişiklikler hayatınıza renk getirecektir. Bu yıl tüm mobilyalarda değil, sadece objelerde yapılan renklendirmeler oldukça moda.

Sizde yastık, sandalye, halı veya berjer gibi tek mobilyalarınızda canlı renk seçimleri yapabilirsiniz. Tüm bu uygulamaları yaparken renklerin birbiri ile senkronize bir şekilde ilerlediğine dikkat etmek gerekecektir. Yapacağınız bu değişimler sayede sizler de artık modern çağa ayak uydurabileceğiniz tasarımları ortamınızda deneyebilir ve daha şık bir yaşam alanına da sahip olmaya başlayabilirsiniz. Dekorasyon fikirleri arasında ufak parçalardan oluşan ayna aksesuar tercihleri de yer almaktadır. Buna göre sıradanlığın dışına çıkarak sizlerde ortamınızda farklı bir hava yaratabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top