facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Evlerde Piksel Tablo Modası
Evlerde Piksel Tablo Modası

Evlerde Piksel Tablo Modası

Hepimizin evinde küçük ya da büyük tablolar vardır. Fakat çoğumuz, yeni moda olan dev tablolara henüz uzağız. Aslında modern evlerin olmazsa olmazı bu duvardan duvara denilecek büyüklükteki tablolar olsa bile, önemli olan boyut ya da çerçeve değil. Ne mi? Elbette çerçevenin içindeki resim!

Peki salonlarımıza, mutfaklarımıza, antrelerimize ne tür tablolar asmamız uygun olur? Aslında şuraya şunu asalım, buraya bu renk asalım diye bir kural yok. Zaten bunu sınırlandırmak da saçma olur. Sonuçta ne demişler, zevkler ve renkler tartışılmaz…

Duvarlarda Piksel Tablo Modası

Bu nedenle, sadece şunları bilmek yeterli olacaktır:

Öncelikle, mekânımızın modern mi klasik mi yoksa avangart mı olduğunu iyice analiz etmeliyiz. (Her tarzdan bir şeyler taşıyan bir alana sahipseniz, asla tablo kullanmayınız. Duvarlarınızı boş görüyorsanız saat kullanabilirsiniz.) Daha sonra yapmamız gerekense alacağımız tablonun mekânımızı bütünlemesi gerektiğine mi, yoksa star parçamız olacağına mı karar vermek.

Peki sizce bir tablodan sıkılmamak, modasını geçirmemek mümkün olur mu? Evet, olabilir. Tabii tablomuz piksel tablo diye adlandırdığımız bu muhteşem tablolardan biri ise..

Piksel tabloların en güzel ve önemli özelliği, her mobilyayla uyum sağlaması ve içerisindeki renk geçişleri sayesinde asla canımızı sıkmaması. Üstelik geçen seneden beri büyük bir ilgi ile satıştalar!

Piksel Tablolar Piksel Tablo

Sizler de evlerinizde canlılık ve farklılık yaratmak istiyorsanız bu tabloları kullanabilirsiniz. Keyifli günler dilerim:)

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top