facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Evlerde Gün Işığı: Yere Kadar Camlar
Evlerde Gün Işığı: Yere Kadar Camlar

Evlerde Gün Işığı: Yere Kadar Camlar

Ev dekorasyonunda mobilyaların yerleşim yeri, renklerin seçimi ve aksesuarlar kadar evin ışık alması ve aydınlık olması da önemlidir. Aydınlık dekorasyon evinizin daha ferah ve daha büyük gözükmesine neden olacak, gerek misafirleriniz gerekse de ev sahibi olarak siz evinizde otururken keyif ve huzur bulacaksınız.

Peki, evde doğal bir aydınlık yaratılmasının püf noktalarından birisi olan eve gün ışığının girmesi için en şık ve en basit çözüm nedir? İşte evlerde gün ışığına yer açılmasının en basit çözümü: yere kadar uzanan camlar.

Ev Dekorasyonu

Ev dekorasyonunda özellikle de en çok vakit geçirilen alanlardan birisi olan oturma alanı dekorasyonunda, oturduğunuz alanın doğal ışık alması oldukça önemlidir. Odanızın aydınlık ferah ve olduğundan daha büyük gözükmesi için en ideal çözümler arasında gösterilen yere kadar uzanan camlar, şık bir görüntüye imza atılmasını da sağlar.

Peki, yere kadar uzanan bir camınız var fakat camınızın önünü nasıl değerlendireceğinizi mi düşünüyorsunuz? İşte yere kadar uzanan cama sahip evlerde en güzel dekorasyon önerileri

Pencere Önü Keyif

Camınız Manzaraya Açılıyorsa Şanslısınız!
Eğer salonunuzda yere kadar uzanan bir camınız var ise ve bu camınız manzaraya bakıyor ise oldukça şanslısınız. Manzaranın keyfinizi sürmenize yardımcı olacak yere kadar uzanan camlarınızın önüne ister keyif köşesi oluşturun, isterseniz de küçük bir misafir köşesi yaratın. İster tekli berjer ve yanında sehpa ile kendi hükümdarlığınızı ilan edin, isterseniz camın önüne sadece puf minderler atarak ve mumlar koyarak tarzınızı ortaya koyun. Her şekilde manzaranın keyfini çıkarabileceğiniz için çok şanslı olacağınızı da unutmayın!

Cam Önü Dekorasyonu

Manzaranız Yok İse Üzülmeyin, Perdeler İle Hareketlendirin
Şehir hayatında maalesef binaların birbirine çok yakın olmasının en büyük dezavantajı manzara yoksunu evlerin ortaya çıkmasıdır. Bu sebeple salonunuzda yere kadar uzanan bir camınız olsa bile manzara keyfiniz olmayacağı için çok da üzülmeyin! Tercih edeceğiniz birbirinden şık ve tarz perdeler ile odanızın dekorasyon tarzını güçlendirebilirsiniz. Bu konuda size önerimiz uzun ve hafif kumaşlar ile uçuşan bir perde dekorasyonu elde etmeniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top