facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Evlerde Bohem Rüzgârı
Evlerde Bohem Rüzgârı

Evlerde Bohem Rüzgârı

Bohem tarz, moda dünyasında olduğu kadar ev dekorasyonuna da damgasını vurmuş bir akımdır. Özellikle rahatlığından ve tarzından ödün vermeyenler için bohem tarz oldukça uygun bir seçimdir. Özgür ve salaş bir karakterin simgesi olan bohem dekorasyon tarzı, modern tarzda evler ile birleşince ortaya mix and match akımı etkisinde güzel bir dekorasyon örneği çıkmaktadır.

Bohem Dekorasyon FikirleriBohem Dinlenme Köşesi Bohem Tarz Dekorasyon

Modern bohem tarz, hem renkli ve eğlenceli hem de rahat ve konforlu bir dekorasyon tarzı isteyenler için güzel bir dekorasyon seçimi olacaktır. Bohem tarzın olmazsa olmazı renkler ve desenler, modern dekorasyonun sade ve net çizgileri ile birleşince ortaya oldukça iyi bir görüntü çıkacaktır. Özellikle de oturma odaları ve yatak odaları için modern bohem tarz oldukça iyi bir seçim olacaktır.

Bohem Oturma Odası

Desen ve renk kullanmaktan hoşlanmayanlar için modern bohem tarz uygulaması şu şekilde olmalıdır; düz renk ve desensiz seçimleri ana dekorasyon parçalarında kullanılmalıdır. Düz duvarlar ve düz mobilyalar ana seçiminiz olacakken, bohem tarzı anımsatacak desenler ve renkler de dekorasyon aksesuarlarında tercih edilmelidir. Desenli minderler, bohem tarzı yansıtan yastıklar ve halılar modern tarzın çizgilerini hareketlendirecek en iyi seçimlerden birisidir.

Bohem Tarz Oturma OdasıBohem Yatak Odası Modern Oturma Odası

Modern bohem tarzı ev dekorasyonunda kullanmak istiyorsanız ve aynı zamanda desenli ve renkli bir ev dekorasyonu tercihinden yana iseniz, bohem görüntüyü ön plana çıkaracak bir dekorasyon tarzını ön plana çıkarmalısınız. Bunun için de bohem tarzı güçlendirecek kilimler, halılardan faydalanabilir; dekorasyon objeleri olarak da ahşap biblolar, hasır sepetler kullanabilirsiniz.

Rustik Salon Dekorasyonu

Sezonun en trend dekorasyon objelerinden biri olan koltuk şalları da modern bohem tarza oldukça uyum sağlamaktadır. Koltuk şalları, özellikle de son dönemde ev dekorasyonlarında en çok kullanılan ve soğuk kış mevsimlerinde ev halkının içini ısıtan bir dokunuşa imza atacaktır. Modern bohem dekorasyon tarzına uygun bir koltuk şalı seçimi yapmak için örgü ve makrome dokulu koltuk şallarını tercih etmek gereklidir.

Salon Dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top