facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Evinizi Tropik Bir Adaya Dönüştürmeye Ne Dersiniz?
Evinizi Tropik Bir Adaya Dönüştürmeye Ne Dersiniz?

Evinizi Tropik Bir Adaya Dönüştürmeye Ne Dersiniz?

2016 yılının yaz mevsimi geldi çattı! Sıcaklar daha yeni yeni etkisini hissettirmeye başlamışken, biz de ev dekorasyonlarında bu yaz sezonuna damgasını vuracak trendlere yakından bakmaya başlayabiliriz. İşte bu trendlerden yaz sıcaklarına en uygun olanlarından birisi: dekorasyonda tropik dokunuşlar.

Hem sofralarımızda, hem kıyafetlerimizde hem de ev dekorasyonunda tropik dokunuşlar yapmayı sevdiğimiz doğrudur. Son zamanlarda ananas çılgınlığı almış başını giderken, ananas ile yapılan yemek tarifleri mutfakları süslemekte, ananas deseni kıyafetlerimizden ev dekorumuza kadar her alanı hâkimiyet altına almaktadır. Ananas deseninden sıkılan biri iseniz; yeni sezonda size tropik etkiyi hissettirecek yeni bir dekorasyon alternatifi sunacağız: palmiye yaprakları.

Tropik Desenli YastıklarTropik Ev Dekorasyon Fikirleri Tropik Ev Dekoru

Palmiye Yaprakları Her Yerde!
Palmiye yaprakları, yaz sezonunda ev dekorasyonunda tropik bir ada etkisi yaratmak isteyen herkesin en çok kullandığı desenlerden biri olma yolunda emin adımlar ile ilerlemekte. Palmiye yapraklarının mekâna katacağı yeşil renk dokunuşu, mekânı oldukça rahat ve fresh bir konuma getirirken, palmiye yaprağı deseni ile yapılan küçük dekorasyon dokunuşları da genel dekorasyona farklı bir katkı ve bakış sağlayacaktır.

Dekorasyonda Orman TrendiEv Dekorasyonu Tropik Evler

Palmiye yaprakları sezonda oldukça moda olan bir desen iken, palmiye yapraklarını duvar kâğıdından kullanmadan geçmek haksızlık olur! Palmiye yapraklı duvar kâğıtları, ister bütün duvarları kaplayacağınız bir dekorasyon şekli ile isterseniz de tek bir duvarı kaplayacağınız daha sade bir dekorasyon uygulaması ile evlerinizde ıssız bir ada etkisi yaratacak en güzel dokunuşlardan birisidir.

Palmiye Yaprakları Objelerde De Çok Moda!
Palmiye yapraklarını sadece canlı çiçek olarak ya da duvar kâğıdında desen olarak kullanacağınızı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu yaz sezonunda oldukça trend bir desen olan palmiye yaprakları; ufak dekorasyon objelerinden, ev tekstil ürünlerine kadar; sofra dizaynından evin her köşesinde kullanılan detaylara kadar damga vuracak bir desendir.

İpucu: Palmiye yaprağı deseni ile oluşturduğunuz bir dekorasyon tarzının en iyi tamamlayıcısı ahşap malzeme ve hasır doku olacaktır. Beyaz, krem, kahve, koyu kahve gibi doğal ve soft renkler; mekânı oldukça doğal gösterecek dokunuşlardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top