facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Evinizi sizin için temizleyecek olan 4 elektronik alet
Evinizi sizin için temizleyecek olan 4 elektronik alet

Evinizi sizin için temizleyecek olan 4 elektronik alet

Kirli banyo ve ev temizlik işlerini sizin yerinize halledecek bir elektronik alete, daha doğrusu robota sahip olmak güzel olmaz mıydı? Henüz Türkiye’de distribitörü bulunmayan bu ürünleri eBay ya da Amazon gibi yabancı alışveriş sitelerinden sipariş edebilir ve bu robotlar evinizi temizlerken siz günün keyfini çıkartabilirsiniz!

iRobot Braava Temizlik Robotu

iRobot Braava
iRobot Braava markasının 380t modeli sert zeminde ıslak ve kuru temizlik yapması için üretilmiş bir robottur ve her yerde kolaylıkla bulunan sağlıklı mikrofiber bezleri kullanır. Mermer, parke, laminat ve tahta zeminlerde kullanıma uygundur, eğer etrafı sürekli olarak kirleten bir evcil hayvanınız varsa kesinlikle bu ürünü edinmek isteyebilirsiniz.

İşin biraz da teknik tarafına bakarsak, iRobot Braava gelişmiş bir navigasyon sistemi kullanır, gittiği ve gitmesi gereken yerleri tespit eder ve böylelikle tüm zemini sizin için dolaşır.

Özel teknolojisi sayesinde merdivenlerden düşmez, halıya takılmaz ve duvarlara çarpmaz. Fakat her ihtimale karşı kenarlarında hasar lastikleri de mevcut.

iRobot Braava’yı Amazon üzerinden tam 300 Dolar’a edinebilirsiniz.

Neato Botvac
Mutlaka emme gücü olmadan bu tarz ürünler beklenilen faydayı sağlamaz. Fakat Neato Botvac çok yüksek performanslı, son derece sessiz ve lazer hedefli bir temizleme aletidir.

Neato Botvac Temizleme Robotu

Zor temizlenen köşeler için üretilen bu ürün iki saatlik şarj ile bir saat zemin temizliği yapmaktadır.

Eğer evcil hayvanınızın kıl ve tüylerinden bıktıysanız bu robot tam size göre çünkü yapılan testlere göre en başarılı olduğu alan zeminden kıl ve tüy temizlemek.

Neato Botvac’i yurtdışı alışveriş sitelerinden tam 500 Dolar karşılığında edinebilirsiniz.

Litter Robot LRII
Evcil kedi ve köpeklerinizin pisliklerini temizlemek hayvan sahibine en zor gelen işlerden birisidir. Fakat Litter Robot her şeyi sizin yerinize halletmekte.

Kedi Köpek Pisliği Temizleme Robotu

Kediniz ya da köpeğiniz ona ayrılan tuvalet alanına gelerek tuvaletine girdiğinde robot evcil hayvanınıza 7 dakikalık bir zaman dilimi ayırır.

Süre dolduğunda ise temizleme işlemi otomatik olarak devreye girer ve tüm pisliği kolayca ve en hijyenik şekilde atabilmeniz için depolar ve bir poşetin içerisinde size verir.

Amazon üzerinden yaklaşık 370 Dolar’a satın alınabilir.

Scrubbing Bubbles
Banyonuzu temiz tutmanızı sağlayacak hali hazırda birçok elektronik aygıt mevcut. Fakat her zaman bu aygıtları çalıştırmak ve kontrol etmek mümkün olmayabilir.

Duşakabin Temizlik Robotu

Fakat otomatik Scrubbbing Bubbles ile duş kabininizi temizlemek son derece kolaydır. Yapmanız gereken sadece duştan çıkarken düğmesine basmak. Ardından sistem kısa bir süre sonra aktif olur ve içerisinde bulunan sabun ve deterjanları yüksek basınçta püskürterek duş kabininizi temizler.

Batarya ile çalışan Scrubbing Bubbles nem aldığı için ne yazık ki bazen teknik problemler çıkartabiliyor. Fakat Amazon üzerinden 18 Dolar gibi bir rakama bozulduğunda tekrar satın alabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top