facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Yatak Odası Dekorasyonu / Evinizi Kozmik Temaya Açın
Evinizi Kozmik Temaya Açın

Evinizi Kozmik Temaya Açın

Hanginiz star wars filmini izledi. Ya da buna benzer filmler izlediniz. Bu tip filmleri izlediçe sizinde kozmik evrende savaşma isteğiniz uyanıyor mu? Uyanıyor evet.Peki insanların her istediğini yapabildiği bir yer var desek…Evet bunu herkes biliyor.Yattığımız ve gözlerimizi kapattığımız andan itibaren beynimiz normalden daha fazla çalışmaya başlar,gözlerimiz kapalı gözkapakları içinde adeta son sürat giden bir araça döner,en sonunda da rüya alemine gireriz.Burada istersek uçar,istersek ışın kılıçlarıyla etkileyici hareketler yapabilir,istersekte rüyada yaşadığımız dünyayı kendimiz dizayn edebiliriz.Peki,kendi dünyanızı dizayn etmek için rüyada olmanıza gerek yok desek.Bizce rüyadan önce rüya gördüğünüz,yani yakat odanızı dizayn etmelisiniz.Yatak odanızı kendi ev dekarasyon fikirlerinize uygun bir hale getirin.Hatta tüm evinizi kozmik bir evrene çevirin

kozmik-temali-evler

.Artık evinizde isterseniz bir kozmik savaşçı,isterseniz dünyanın en iyi dedektifi,isterseniz Titaniğin kaptanı olabilirsiniz. Evinizi,yatak odanızı,salonunuzu,dilerseniz dünyanın neresinde olmak istiyorsanız oraya ışınlanabileceğiniz bir ışınlanma makinesi haline getirebilirsiniz.Yaşamın sıkıntılı halini evinize geldiğinizde dışarıda bırakın.Sizin bir şey yapmanıza gerek yok eviniz sizi rahatlatacak ve sakinleştirecektir.Çünkü artık orası sizin dünyanızdır. Dünyanızı kendiniz dizayn edin.Rüyalarınız gerçekleştirmek zor bir olay değil.Yapmanız gereken ev dekorasyon fikirlerinizi belirlemek ve dekoryasam.com’a girerek dünyanızın nasıl olmasını istediğinizi söylemek.Bu kadar kolay.

KOZMİK DÜNYA

gezegen-temali-duvar-kagitlari

Işık patlamaları, atmosfer de parçalanan gök taşları, ışın tabancaları, ışın kılıçları, bilimin ötesinde bir evren ve canlı çeşitliğinin sizi hayrete düşürecek özellikleri…Kozmik evrende bunların hepsi mevcut. Ve hepsini yapabilirsiniz.Uzay gemileri ile yıldızlar arasında gezintiye çıkın.Yeni gezegenler keşfedin.Hatta yeni gezegenlerrin içinde yeni bitkiler,yeni hayvanlar,yeni akıllı yaşam formları keşfedin.Ne isterseniz yapabilirsiniz.Burasını en iyi siz bilirsiniz. Artık seçim sizin. Karanlık taraf mı,yoksa iyilerin yanında karanlığa karşı amansız savaş mı? Hangisini seçeceğinize siz karar vereceksiniz.Çünkü burası sizin evreniniz. Burada kuralları koymak veya kuralları çiğnemek sizin işiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top