facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Evinizi Güzelleştirecek Küçük Dokunuşlar
Evinizi Güzelleştirecek Küçük Dokunuşlar

Evinizi Güzelleştirecek Küçük Dokunuşlar

Her insan, severek yaşayacağı, güzel, hoş ve estetik bir evde yaşamak ister. Dekorasyon dünyasının son trendleri, oldukça şık tasarımlar, insanların dekorasyona olan ilgisini günden güne arttırıyor.

Evinizde hoş etkiler yaratmanın tek yolu, baştan aşağı evinizi yenilemek değil. Hoş dekor ürünleri ile yapacağınız küçük dokunuşlar, büyük etkilere sebep olabiliyor.

Aynalar
Evinizde ayna, mutlaka kullanın. Varaklı, çerçeveli ya da küçüklü büyüklü kelebekler şeklinde dekoratif, oldukça hoş modeller bulabilirsiniz. Küçük odalarda dar çerçeveli sade aynaları mekanı genişletmek için kullanabileceğiniz gibi, antre gibi mekanlarınızı da aynalarla bir konsept oluşturarak  yaşanır kılabilirsiniz.

Perde Aksesuarları
Perdelerinizi bir fon olarak çok daha hoş görünmeleri için perde aksesuarları  ile süsleyerek mekanınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Püsküllü braçol ve sarkıt aksesuarları ile evinizde bohem bir ortam yaratabilirsiniz. Ayrıca taşlı, gösterişli perde toplama aksesuarları da mekanınızda hoş bir görünüm erki yapacaktır. Mıknatıslı ve dekoratif perde mandalları ise oldukça zarif tasarımlarıyla her eve lazım!

Kırlentler
Ev dekorunda renkleri doğru şekilde ve dengeli olarak kullanmanın en iyi yollarından biri de kırlentlerden geçiyor. Çok açık bir dekora katacağınız siyah ya da koyu renk ve desenlerde kırlentlerle mekanda renkleri dengeleyebilirsiniz. Renkli kanepelerinizle kullanacağınız siyah bir kırlent de mekanda renkleri yatıştıracaktır. Koyu  salon takımlarınız arasında da açık renk kırlentler katarak çok hoş bir görsel etki yaratabilirsiniz.

Puflar
Dar mekanlarda boşluklardan mümkün olduğunca yararlanmak, mekana görsel bir estetik katmak, mekanda renkleri dengeli kullanmak için zarif tasarımlarıyla puflardan yardım alabilirsiniz. Puflarla geniş salonlarda şık kahve köşesi tasarlayabileceğiniz gibi, pufları modern dekorlarınızda dekoratif amaçlı da kullanabilirsiniz.

Lambaderler
Modern, zarif, hoş tasarımlı lambader kullanımı, dekorasyonun son gözdeleri arasında  yer alıyor. Lambaderler, dekorlara modern bir hava katarken; çalışma odası ya da köşelerinde işlevsel yanlarıyla ön plana çıkabiliyor. Salon dekorunuzda lambaderi dekoratif amaçlı olarak kullanarak hoş bir konsept oluşturabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Dekoratif aynalar güzel bir görüntü oluşturuyor ama aynaların düzgün bir şekilde yapıştırıldığına emin olmanızı öneririm. Benim evde kullandığım aynanın yanında yeterli yapıştırıcı gelmediği için köşelerinden yapıştırdım bu yüzden de aynanın sürekli kenarları kabarıp duvar boyasını da kaldırdı. En sonunda aynayı kople sökerek çerçeveli ayna almak zorunda kaldım

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top