facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Evinizi Daha Şirin Bir hale Getirin!
Evinizi Daha Şirin Bir hale Getirin!

Evinizi Daha Şirin Bir hale Getirin!

Eviniz tam olarak sizin karakteristik özelliklerinizin ortaya çıktığı ortamlardır. Kullanılması gereken banko eşyaların haricinde sizlerin onları nasıl dekore ettiğiniz, üstüne neler kattığınız, hangi renkleri kullandığınız oldukça önemlidir. Bu sebeple evlerinizde değişiklikler yaratmak ve kendinizde parçalar eklemek sizlerin elinde. Standarda bağlı kalmaktan vazgeçin. Küçük değişikliklerden korkmayın. Ev düzenini oturtmanız içerisine ruh eklemeniz anlamına gelmez. Doğru dekorasyon yapmanın püf noktası evinizi tanımak ve kendi tarzınızı evinize yansıtmaktır. Örneğin evinizin büyüklüğüne uygun eşya seçerken bu eşyaların desen, kumaş, doku oldukça önemlidir.

Ufak Değişiklikler Büyük Farklılıklar Yaratır
Yaşama bakış açınız nasılsa seçeceğiniz eşyalar da o yönde olacaktır. Örneğin ihtişamdan ve gösterişten hoşlanan biriyseniz evinizde kullanmaktan zevk aldığınız bir eşyanıza taşlar yapıştırabilir, sadelikten hoşlanan biriyseniz aynı aynanın etrafına zıt renklerden kontrast oluşturarak başka bir hava katabilirsiniz. Dekorasyon örneklerini inceleyerek çeşitli fikirler edinebilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız eşyalarınızdan süs eşyaları türetebilir, oturma takımlarınızın kırlentlerini farklı şekillerde kumaşlarla değiştirebilirsiniz.

Takım Satılıyor Diye Takım Almak Zorunda Değilsiniz
Mağazalardan edineceğiniz ürünler genellikle takım konsepti ile satılmaktadır. Fakat sizler bu takım konseptine ayak uydurmamalı ve kendi istediğiniz ürünleri takım haline getirmeli, böylece ruhunuzu dekorasyonunuza yansıtmalısınız. Bu gibi küçük ayrıntılar bir araya geldiğinde yaşam alanınızı yuva haline getirmenizi sağlar. Dekorasyon yaparken belki de dikkat edilmesi gereken en önemli ayrıntı budur. İçinde sevgi olan her iş güzelleştiği gibi dekorasyon da bundan nasibini alır. Dilerseniz iç mimar ile çalışın dilerseniz kendiniz tamamlayın ancak mutlaka fikirlerinizi yansıtın. Başkası beğenir mi sorusunu değil ben beğendim mi sorusunu sorun.  Emin olun o eve gelen misafir değil hayatınızı sizler orada geçireceksiniz. Güzel olsun diye konfordan, beğenilecek diye zevklerinizden vazgeçmeyin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top