facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Evinizdeki Köşeleri Değerlendirme: Dresuarlar
Evinizdeki Köşeleri Değerlendirme: Dresuarlar

Evinizdeki Köşeleri Değerlendirme: Dresuarlar

Dresuar kullanımı, son dönemde ev dekorasyon modasında oldukça ön plana çıkan bir trend olmuştur. Hem uygulandığı alanlarda şık bir etki yaratan, hem de evinizin dekorasyon tarzını zenginleştiren ve güçlendiren dresuarlar; evinizdeki boş kalan köşeleri değerlendirmek için de oldukça ideal bir dekorasyon objesidir.

Dresuarlar, ev girişlerine farklı bir dekorasyon uygulaması yapmak ve ev girişlerini renklendirmek isteyenler için iyi bir alternatiftir. Evinizin girişinde hem kullanım olarak oldukça kullanışlıdır, hem de ilgi çekici köşeler yaratmak için iyi bir seçimdir.

Dresuar Dresuar Modelleri

Peki, evinizde dresuar kullanırken nelere dikkat etmelisiniz? Evinizin dekorasyon tarzını güçlendirmesi için kullanacağınız bir dresuarın modelini seçerken hangi trendlerden faydalanmalısınız? İşte dresuar akımının detaylı incelemesi…

RENKLİ DRESUARLAR İLE EVİNİZİ RENKLENDİRİN
Evlerinde renkli ve eğlenceli bir dekorasyon tarzı yaratmak isterseniz; dresuar modasını evinizde uygularken renkli olan modellerden faydalanabilirsiniz. Sezonun trend renklerinde üretilen dresuarlar ile isterseniz evinizin girişinde, isterseniz de odanızın herhangi bir köşesinde renkli bir köşe oluşturabilir ve bu köşede keyif yapabilirsiniz.

Renkli dresuar seçimi yaptığınızda, seçeceğiniz renkler oldukça önemlidir. Eğer baskın renklerde bir dresuar seçimi yaparsanız; etrafında kullanacağınız renkleri daha sakin ve daha pastel tonlarda seçmeniz gerekir. Eğer evinizde sade ve minimal bir dekorasyon tarzından yana iseniz; dresuar renk seçimini pastel tonlarda yapmanız ideal olacaktır.

SEZONUN TRENDİ: BEBE MAVİSİ VE BEBE PEMBESİ DRESUARLAR
Pantone Renk Enstitüsü tarafından 2016 yılının renkleri olarak seçilen mavi ve pembenin pastel tonları; bu sezon dekorasyonun her köşesine damga vuracaktır. Dresuar trendinde de sezonda en çok kullanılacak renkler; pastel pembeler ve pastel mavilerdir.

DRESUAR VE AYNA KULLANIMI
Hem kullanım olarak oldukça kullanışlı, hem de görüntü olarak oldukça şık duran ayna ve dresuar ikilisi, dresuar trendini tamamlayan en güzel dekorasyon yardımcısıdır. Evlerinizde boş alanları değerlendirmek için kullandığınız dresuarları evinizin dekorasyon trendine göre seçeceğiniz ayna ile tamamlamak; şık ve tarz duran köşelere imza atacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top