facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Evinizde Ufak Bütçeler İle Yapılabilecek Dekorasyon Değişiklikleri
Evinizde Ufak Bütçeler İle Yapılabilecek Dekorasyon Değişiklikleri

Evinizde Ufak Bütçeler İle Yapılabilecek Dekorasyon Değişiklikleri

İlkbahar gelmesi ile birlikte, insanların içlerinde yeşeren bahar duygusu evlerine de yansımaktadır. Siz de ev dekorasyonunda değişim ve dönüşüm ile baharın renkli ve güzel atmosferini evinize taşımak isteyebilirsiniz. Aranızda; baharın renkli ve cıvıl cıvıl dünyasını evinize taşımak istediğinde yapılacak değişimlerin masrafını düşünüp bu fikirden vazgeçenler olabilir. Bu yazımızda bütçesi az olan kişiler için; küçük dokunuşlar ile büyük etkiler yaratacak, üstelik kendi tasarımları ile kolayca yapabilecekleri düşük bütçeli dekorasyon fikirleri paylaşacağız.

Renkli Yatak Odası Yatak Başlığı Dekorasyonu

Yatak Odanızın Başlığını Değiştirin
Yatak odasında yatak başlığını değiştirmek size oldukça uğraştırıcı ve masraf gerektiren bir değişiklik gibi gözükebilir. Fakat yapılacak ufak bir değişim ve tasarım işlemi ile baharın değişimini yatak odalarınıza yansıtmanız mümkündür. Yatağının başlığının denk geleceği duvara uzun bir tahta ya da sopa monte edin. Bu tahtanın üzerinden desenli bir kilim ya da istediğiniz renkte bir kumaş geçirin. İşte size oldukça farklı duran bir yatak başlığı uygulaması. Üstelik bütçenizi yormadan ve sizin tasarımınız ile şekillendirebileceğiniz bir uygulama ile.

Duvar Dekorasyonu Renkli Duvar Dekorasyonu

Duvar Dekorasyonunuzu Yenileyin
Duvarda sergilediğiniz tabloları değiştirmenin vakti gelmedi mi?  Bahar dekorasyonu yapmak bahanesi ile bu değişimi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Baharın coşkusunu ve renklerini içinde barındıracak tablolar ile yapacağınız yeni bir duvar sergisi, evinizin dekorasyonunda oldukça farklı bir dokunuşa da imza atmanızı sağlayacaktır.

Sarı Perdeler Sarı Desenli Mutfak Perdesi

Perdelerinizi Değiştirin
Ev dekorasyonunda ufak bütçeler ile yapılabilecek en etkili değişikliklerden birisi perde seçimini değiştirmek olacaktır. Baharın gelişi ile evinizde taze bir atmosfer yaratmak istiyorsanız size önerimiz güneşin enerjisinden ve sıcaklığından faydalanmanızı sağlayacak sarı renkli perde seçimi yapmanızdır. Sarı ve beyaz renk perde dekorasyonu, bahar dekorasyonu yapmak isteyenler için ideal seçimlerden birisi olacaktır.

Renkli Dekorasyon Raflı Mutfaklar

Mutfakta Açık Raflara Yer Verme Zamanı!
Baharın gelişi ile ev dekorasyonunda değişikliğe gitmek isteyenler ve bunun için ayırdıkları bütçe oldukça kısıtlı olanlar için bir önerimiz daha var: açık raflı mutfaklar. En güzel tabaklarınızı ve bardaklarınızı sergileyebileceğiniz açık raflı mutfaklar ile hem oldukça stil duran hem de geniş bir mutfak dekorasyonu oluşturabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top