facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Evinizde Gümüş Parıltısı
Evinizde Gümüş Parıltısı

Evinizde Gümüş Parıltısı

Ev dekorasyonunda metal renklerini kullanarak yapılan dekorasyon uygulamaları son zamanlarda oldukça popülerdir. Gerek moda dünyasına gerekse de aksesuarlara damgasını vuran metalik renk trendi, son zamanda ev dekorasyonuna da sıçramış durumdadır. Işıltılı dekorasyon severlerin ilk tercihleri arasında yer alan metalik renkler, modern dekorasyon trendinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Peki, metalik renkler denildiğinde aklımıza ilk gelen altın sarısı renginin haricinde, son zamanlarda altının popülerliğini elinden alacak kadar moda olmuş gümüş griye ne dersiniz? İşte size en güzel gümüş gri renginde dekorasyon uygulamaları

Gümüş Varak

Gümüş rengi, ışıltılı renk tonu ve lüks gösterimi ile ev dekorasyonunda şıklık isteyenlerin ilk tercihlerinden birisi olmuştur. İster aksesuarlarda isterseniz de büyük dekorasyon parçalarında tercih edeceğiniz gümüş rengi, evinizin hem şık hem de sezonun modasına uygun hale gelmesini sağlayacaktır.

Gümüş renginde dekorasyon, şık ve tarz bir dekorasyon uygulamasına imza atabileceği gibi; abartılı uygulandığında aşırı ve bayağı bir görünüme de dönüşebilir. Bu sebeple, her renk tonunda olduğu gibi gümüş gri renginde de denge kuralı devreye girer. İşte gümüş gri rengini dengeleyen ve şık bir dekorasyon uygulamasına imza atmanızı sağlayacak en güzel fikirler…

Gümüş Griyi Ön Plana Çıkarın
Gümüş gri rengini ev dekorasyonunda kullanmaya karar verdiğinizde yapmanız gereken gümüş rengine en çok yakışan renkler arasından yardımcı bir renk seçmek olacaktır. Sezonda gümüş gri renginin oldukça popüler olduğunu da göz önüne aldığımızda; gümüş gri rengini ön plana çıkaracak renk tonları ile ilgili olarak da yoğun çalışmalar yapılmıştır. İşte o renklerden birisi olan ve özellikle modern dekorasyon severlerin kullanmaktan çok hoşlandığı mor ve siyah, gümüş gri ile birlikte kullanıldığında rengi ortaya çıkaracak en iyi yardımcı renkler arasında yerini almaktadır.

Gümüş Gri Dekorasyon Objeleri
Metalik renklerin ev dekorasyonunda en çok kullanıldığı alanlar şüphesiz ki aksesuarlardır. Ev dekorasyonunda metal renklerin ışıltısına sadece dokunuş olarak yer vermek istiyorsanız, gümüş gri renginde seçeceğiniz ev dekorasyon objeleri bu tarz için iyi bir seçim olabilir.

Modern Tasarımlara Örnek: Gümüş Renginde Sehpalar
Oturma odalarının en çok kullanılan dekorasyon objelerinden birisi olan sehpalar, dekorasyon tarzlarına göre farklı tasarımlarda ve renklerde tercih edilmektedir. Eğer gümüş gri rengini oturma odanıza bir ışıltı katması için kullanmak istiyorsanız, gümüş gri renginde tercih edilen sehpalar sizin için ideal seçim olabilir.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top