facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Evde Yapılabilecek Yılbaşı Dekorasyon Önerileri
Evde Yapılabilecek Yılbaşı Dekorasyon Önerileri

Evde Yapılabilecek Yılbaşı Dekorasyon Önerileri

Yılbaşını evde kutlamak isteyenler  veya yılbaşında evde parti vermek  isteyenler dışarıdaki ışıklı ,gösterişli ve göz alıcı süslemeleri evlerine taşıyarak tam bir yılbaşı partisi yapabiliriler. Yeni yıla girerken daha eğlenceli ve daha pozitif bir şekilde girmek isteriz . Evde hazırladığınız birkaç dekorasyon ile kendinizi daha çok motive edebilirsiniz.

Öncelikle olmazsa olmazlar arasında olan çam ağaçları. Çam ağaçları yılbaşı dekorasyonunun en önemli kısmıdır diyebiliriz. Tabii ki bunun için ağaçları kesmiyoruz. Pek çok yerde bulabileceğiniz  plastik çam ağaçları ile de harika görünümler elde edebilirsiniz. Bu çam ağaçlarını çeşitli aydınlatma aksesuarları ile aydınlatabilir daha cafcaflı bir görünüm elde edebilirisiniz. Ayrıca küçük , parlak ve renkli toplarla farklı bir hava katmanız mümkün. Birkaç tane renkli çorabınızı çam ağaçlarınıza asarak işin esprisini yakalamış ve  daha samimi bir ortam yaratmış olursunuz.

yilbasi-kendin-yap-dekorasyon-fikirleri

Dış kapıya asacağınız yılbaşı çelengi ile yeni yılı umutla beklediğinizin işaretini verebilirsiniz. Bu çelekleri de çeşitli kurdele ve renkli toplar ile süsleyebilirsiniz.

Ev içerinde de asma süsler ile farklı bir ortam yaratabilirsiniz. Özellikle pencerelerinizde asacağınız bu süsler ile yılbaşı keyfini evin her köşesinde rahatlıkla hissedebilirsiniz. Pencerelerinize sıkacağınız kar spreyi ile tam bir yılbaşı havası yaratmış olursunuz.   Farklı bir fikir olarak evin içinde farklı noktalarda kullanacağınız mumlar ile de daha romantik bir ortam yaratmanız mümkün . Bu mumları süslü şamdanlarla kullanabilir ya da daha büyük mum tercih ederek şamdansız da kullanabilirsiniz.

Bunlar gibi ufak tefek süsler ile evinizde tam bir yılbaşı havası yaratmanı mümkün . Kendiniz için de ince kartonlarla yılbaşı şapkası yapmayı deneyebilirsiniz. Eğer yılbaşı evde kutlanacaksa tombalasız olmaz .Bir köşede bulunsun deriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top