facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Ev Dekorasyonunda “Hardal Sarısı” Trendi
Ev Dekorasyonunda “Hardal Sarısı” Trendi

Ev Dekorasyonunda “Hardal Sarısı” Trendi

Ev dekorasyonunda bazı renkler vardır ki, en popüler renkler arasında yer almaz fakat ev dekorasyonuna kullanıldığı anda beklenmedik derecede etkili bir kimlik kazandırır. İşte bu renklerden birisi de son dönemde moda dünyasında yarattığı patlamanın ardından ev dekorasyonunda da varlığını hissettiren hardal sarısı rengidir.

Gri Hardal Sarısı Salon Dekorasyonu

Sıcak renk tonlarından birisi olan sarı rengin koyuya yakın bir tonu olan hardal sarısı, ev dekorasyonuna sıcaklık katan renkler arasında yer alır. Çoğu kişinin ev dekorasyonu sırasında göz ardı ettiği hardal rengini ev dekorasyonunda kullandığınızda şüphesiz ki dikkat çekici bir dekorasyon tarzı yakalamış olursunuz. İddiasız fakat bir o kadar şık ve tarz bir dokunuşa imkân sağlayan hardal sarısı rengi, klasik tarzda dekore edilen evler için adeta biçilmiş kaftandır.

Peki, hardal rengi bir dekorasyonda nelere dikkat etmeliyiz? Hardal rengini etkili ve doğru olarak hangi alanlarda kullanabiliriz? İşte size hardal sarısı ev dekorasyonunda püf noktalar

Hardal Sarısı Mobilyalar Hardal Sarısı Kanepe

Koltuklarınızı Hardal Sarısı İle Renklendirin
Oturma alanı dekorasyonu yapılırken ilk dikkat edilen koltuk takımı rengidir. Bu tercihte hardal sarısı rengini tercih etmek kulağa biraz iddialı bir seçim gibi geleceğinden, hardal sarısını kanepe ya da tekli berjer gibi küçük parçalarda kullanarak oturma alanını renklendirmede kullanabilirsiniz. Özellikle gri, krem, beyaz, siyah gibi renklerde dekore edilen oturma alanlarına hardal sarısı renginde tercih edilen aksesuar seçimleri oldukça uyumlu olacaktır.

Hardal Sarısı Banyo Hardal Sarısı Yatak Odası Dekorasyonu

Duvarlarda Farklılık Arayanlara: Hardal Sarısı Duvar Boyası Rengi
Klasik renkteki duvar boyalarından sıkıldıysanız ve farklı renk tercihlerine yer vermek istiyorsanız, hardal sarısı rengi sizin için oldukça uygun olacaktır. Hardal sarısı renginde duvarlar özellikle antre, mutfak ve yatak odası için ideal seçimler olabilir. Duvarlarda hardal sarısı rengine yer verdiğinizde, odayı boğmamak için mobilyaları açık ve nötr renklerde tercih etmeniz gerekir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top