facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Ev Dekorasyonunda Geri Dönüşüm: Bebek Beşiğini Dönüştürelim
Ev Dekorasyonunda Geri Dönüşüm: Bebek Beşiğini Dönüştürelim

Ev Dekorasyonunda Geri Dönüşüm: Bebek Beşiğini Dönüştürelim

Bebeğinizin hayatına ilk girdiği an, ne kadar da heyecanlı bir andır di mi? O an hayatınızda hiçbir şeyin artık eskisi gibi olmayacağını bilirsiniz. Bebeğinizin rahatı, onun hayatı, onun güzel bir uyku uyuması sizin en önemli düşündükleriniz olacak. Bu sebeple en rahat kıyafetleri, en güzel bebek arabasını ve en rahat beşiği alarak bebeğinizin rahatını ön planda tutacaksınız.

Peki, bebeğiniz büyüdüğünde, artık çocuk odasına geçecek ve kendi yatağında yatacak yaşa geldiğinde, onun minik beşiğini atacak mısınız? Son zamanlarda dekorasyon dünyasını ele geçiren geri dönüşüm fikirleri, bu noktada devreye giriyor ve minik bir beşikten yapılacak en güzel fikirleri sizler için oluşturuyor. İşte bebek beşiğinden yapılacak en güzel dekorasyon fikirleri

Bebek Beşiği Geri DönüşümBebek Beşiğinden Bank Yapmak Bebek Beşiği Geri Dönüşüm Fikirleri

Bank Modasına Uyun!
Son dönemlerde ev dekorasyonunda bank modası aldı başını gidiyor! Özellikle antrelere, kapı girişlerinin yanına ve oturma alanlarında pencere önlerine konulan banklar, odanıza farklı bir hava katıyor. Eğer siz de evinizde bank modasına ayak uydurmak istiyorsanız, piyasada fahiş fiyatlara satılan mobilyalardan uzaklaşıp sadece biraz el emeği ile muhteşem bir bank tasarlayabilirsiniz. Bebeğinizin atmaya kıyamadığınız eski beşiği, bank tasarımı oluşturmakta size güzel bir iskelet oluşturabilir. Gerisi sadece sizin hayal gücünüz, kullanacağınız yastıklar ve renkler olacaktır!

Bebek Beşiklerini Değerlendirme Eskimiş Bebek Beşiği Nasıl Değerlendirilir

Çocuk Odasına Çalışma Masası
Çocuğunuzun yaşı büyüdükçe ihtiyaçları da büyüyor di mi? Fakat siz, mobilyaları birbirine dönüştürerek bu ihtiyaçları karşılayabilir, böylece ev bütçesine de katkı sağlayabilirsiniz. Bu kapsamda, çocuğunuzun bebek iken kullandığı beşik, kaldırıldığı depodan çıkarılabilir ve güzel bir çalışma masasına dönüştürülebilir. Beşiğin önüne koyacağınız minik sandalyeler ise, çocuğunuzun masasını benimsemesinde oldukça yardımcı bir detay olacaktır.

Beşikten Yatak Başlığı
Çocuk odasının yatağına başlık ihtiyacınız varsa, çözüm yine onun beşiğinde saklı! Beşiğin parmaklıklı kanatlarını alıp, yatağın ucuna monte ettiğinizde oldukça farklı ve güzel bir yatak başlığı ortaya çıkacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top