facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Ev Dekorasyonunda Bohem Bir Esinti
Ev Dekorasyonunda Bohem Bir Esinti

Ev Dekorasyonunda Bohem Bir Esinti

Evinizde bohem bir tarz mı yaratmak istiyor fakat evinizin genel havasının bohem ve oryantal esintili olmasını istemiyor musunuz? Öyleyse bohem tarzı küçük detaylarda uygulayarak, genel dekorasyon havanızda bohem esintiler estirme fikri tam da size göre! Geçtiğimiz sezon bohem akımın patlama yapması ile birlikte bohem esintili dekorasyon objeleri de oldukça popüler bir kullanımda olmuştur. Bu sezonda da etkisini hissettirmeye devam ede bohem akımın, ev dekorasyonuna uygulanmış en trend hali de bohem esintili minder ve yastıklar olmuştur.

Mavi Turkuaz MinderKilim Desenli Yastık Bohem Stil Minder ve Yastık

Bohem tarzı minder ve yastık kullanarak dekorasyonu zenginleştirme fikri, hem genel dekorasyon havasını değiştirmesi açısından; hem de yaratmak istediğiniz bohem esintiyi doğru ve orantılı bir şekilde estirmesi açısından oldukça önemlidir. Son dönemde popüler bir kullanımda olması ile birlikte desen ve renk açısından da oldukça zengin bir minder ve yastık kartelâsına ulaşmanız da işin cabası.

Peki, bohem esintili minder ve yastık dekorasyonu, genel ev dekorasyon tarzınıza nasıl adapte edilebilir?

Sade Bir Dekorasyon Yaratın, Bohem Yastıklarla Hareket Kazandırın
Bohem yastık ve minderlerin, sade bir tarz ile kullanılmasının altın kuralı ‘denge’dir. Eğer dengeyi biraz şaşırırsanız evinizin dekorasyon tarzı sadelikten uzaklaşıp bohem tarza doğru kayabilir. Oysaki sizin istediğiniz, bohem esintili yastıklarınızın odanıza biraz hareket katmasıdır. Öyleyse, denge kuralına dikkat ederek, bohem tarzı yansıtan yastıkları genel dekorasyon tarzınız ile uyumlu bir şekilde kullanmaya özen göstermelisiniz.

Yatak Odası Minder

Kendin Yap: Püsküllü Yastıklar
Evinizde bohem esintili yastıklar kullanmak istiyorsanız fakat bu yastıklara çok para harcamadan sahip olmak istiyorsanız, sizin için güzel bir kendin-yap projemiz var: ponponlu yastıklar. Beyaz bir yastık edinerek, renkli iplerden yapacağınız püskülleri yastığın etrafına dikebilirsiniz. Böylelikle hem bohem tarzına uygun hem de kendi dokunuşunuz ve tasarımınız ile oluşturduğunuz yastıklar ile evinizin dekorasyon tarzını renklendirebilirsiniz.

İpucu: Bohem tarz demek desen ve renk demektir. Bu sebeple tercih edeceğiniz yastıklar da desen özgürlüğünden faydalanmayı ihmal etmeyin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top