facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Ev Dekorasyonuna İmzanızı Atın!
Ev Dekorasyonuna İmzanızı Atın!

Ev Dekorasyonuna İmzanızı Atın!

Evinizde kendi imzanızın olduğu bir alan mı yaratmak istiyorsunuz? Küçük de olsa kendinizin yaptığı farklı fikirler ile yaratıcılığınızı ön plana çıkarmak mı istiyorsunuz? İşte size uygulaması basit ve evinizde küçük dokunuşlarla da olsa sizin imzanızı yansıtacak kendin-yap projeleri…

KENDİN YAP PROJE 1: SEVİMLİ MUTFAK HAVLULARI
Desenli mutfak havlularını birçok ünlü ev dekorasyon mağazasında görmüş ve eminim çok beğenmişsinizdir. Peki, kendi tasarımınız ile yapacağınız sevimli mutfak havlularını mutfağınızda sergilemeye ne dersiniz? Özellikle mutfak dekorasyonunda değişiklik yapmak isteyenlerin ve kendinden bir şey katmak isteyenlerin kolayca uygulayacağı bu fikir ile siz de desenli mutfak havlularına sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan istediğiniz desenlerin şablonları, beyaz minik bir havlu ve siyah asetat kalemi. Sonrası havlunun üzerine kalemle desenleri çizmek ve desenlerin içini boyamaktan ibaret idir. Son işlem ise yaptığınız desenin üzerinden ütü ile geçmeniz olacaktır. Bu arada siyah renk kalem yerine tercih edeceğiniz renkli asetat kalemler ile de renkli desenlerden oluşan havlular elde edebilirsiniz.

KENDİN YAP PROJE 2: BEYAZ KUPALARIN ÜZERİNE MESAJLAR YAZIN
Uygulaması oldukça pratik ve tamamen sizin hayal gücünüz ile tasarlayacağınız, mutfağınıza farklı bir dokunuş yapacak güzel bir kendin yap projesi: yazılı fincanlar. Üzerine ister güzel vakit geçirecek olumlu mesajlar yazın, isterseniz fincan sahibinin isimlerini yazın. Yazılı fincanlar, sizin yaratıcılığınız ile şekillenecek ve mutfağınızda sergilemekten keyif alacağınız güzel bir obje olacaktır. İhtiyacınız olan şey ise açık renk porselen bir fincan, üzerine yazıları yazacağınız istediğiniz renk bir cam kalemi ve yapışkan kâğıtta şablonlardır. Yazılı fincan yapmak zor geliyor ise; daha basit bir uygulama desenli fincandır. İstediğiniz deseni fincana çizerek boyayıp, şirin bir fincan yaratabilirsiniz. Bu konuda soğuk kış günlerine inat içimizi ısıtan desenler bizim favorilerimizdir. İri bir kalp deseni, dumanı tüten bir fincan deseni, kışın soğuğunda içinizi ısıtmaya yeterli olacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top