facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Ev Aksesuarlarını Şık Hale Dönüştürün
Ev Aksesuarlarını Şık Hale Dönüştürün

Ev Aksesuarlarını Şık Hale Dönüştürün

Ev dekorasyon fikirlerimiz alanında bugün ev aksesuarlarını daha şık hale getirmek için pratik önerilerimizi paylaşmak istiyoruz. Mutfak, banyo, salon gibi odalarınızda ne yapabiliriz hemen çalışmamızı anlatmaya başlayalım.

Rengarenk Fikirler
Duvarınızı en sevdiğiniz renk ile süsleyin. Ütü masası yada çamaşır makinasının olduğu bölümlerde küçük rafları duvara çakabilirsiniz. Belki beyaz eşyanızı gizlemek için korniş oluşturarak küçük boyuttaki perdelerinizi yerleştirmek de güzel durabilir. Raflar standart olmamalı ve tel kafes ile çevrelenmesi onları kullanmanız için adeta imrenti oluşturur. Lavabo altındaki, tezgah aralarında, biraz dip köşelerdeki temizlik ürünlerini kullanmak için dolap açılınca sadece zemine yerleştirilen aksesuarları biraz unutmanızı öneriyoruz. İnce bir çubuk dolabın her iki tarafına sabit tutulursa fısfıs özellikli temizlik ürünlerinizi kullanmak için fırsat bile arayabilirsiniz.

Antika Eserlerden Yararlanın
Antika eserler pahalı olabiliyor fakat alamasanız bile birkaç eski ahşap eşyası temin ederek gelen misafirleriniz için ayakkabılık, evden içeri girdiğinizde kullanmak için anahtarlık, küçük misafirleriniz için taburelik gibi önerilerimizi yabana atmayın. Salondasınız ve koltuğunuzun hemen yanında dergilerinizi yerleştirmek için kendi dolabınızı neden kendiniz yapmıyorsunuz. Birkaç tahta ve çivi ile boya ile hızlıca yapabilirsiniz. Hırdavat malzemelerini çekmecelerde gelişi güzel bırakmak yerine belki renkli çivileri duvara yada ahşap yüzeylere çakılması ile havada durması güzel olabilir. Adeta ilk yardım çantası gibi tüm temizlik ürünleri için küçük bir dolap rafı yada çantada yer almasını sağlarsanız hangi malzeme nerede diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Banyoları çekici hale getirmek için lavabo, klozet ve küvetlerinizde beyaz renklerden biraz vazgeçmeyi bilmeniz, bunu yapamıyorsanız bu eşyaların etrafına renkli kilim, klozet perdesi, ayna etrafına bol miktarda raf yerleştirmeyi ihmal etmeyin. Daha fazla fikir için eklediğimiz resimleri inceleyin ve arada bir değişim yaşamaktan çekinmeyin.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top