facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Mutfak Dekorasyonu / Eski Mutfakları Yenilemek için Dekorasyon Örnekleri
Eski Mutfakları Yenilemek için Dekorasyon Örnekleri

Eski Mutfakları Yenilemek için Dekorasyon Örnekleri

Eski mutfakları yenilemek için dekoratif fikirlere ihtiyacınız varsa bu örnekleri inceleyebilirsiniz. Sizin için harika bir örnek olacak dekorasyonların öncesi ve sonrası hallerini görünce siz de şaşıracaksınız.

1- Eski Hali : Demode ve kullanışsız

eski-mutfak-dekorasyonu

Ülkemiz dairelerinde sıkça karşılaştığımız bir mutfak tipidir. 80li 80lı yıllarda yaygın olarak kullanılmıştır. Ahşap tonları ile yapılan bu mutfaklar, dar alanlarda daha da boğucu bir ambiyansa dönüşür. Zemin fayansları ve duvarları da bu ortamı daha kötü hale getirmektedir.

Yeni Hali : Sınırları yıkan değişim!

yenilenmis-mutfak-dekorasyonu

Dar olan mutfak salon duvarının yıkılmasıyla daha geniş bir hale gelmiş durumdadır. Amerikan mutfak dizaynında yapılan bu örnekte, dar mutfağın nasıl da modern ve kullanışlı bir hale getirildiğini görebilirsiniz.

Eski Hali : Eski tip ahşap dolaplar

eski-ahsap-mutfak-dolaplari

Ahşabın demode etkisini bu mutfakta da görebilirsiniz. Ahşap tasarımlar günümüzde de kullanılıyor ancak daha modern ve ferah kombinasyonlar ile. Böyle bir mutfağınız varsa, en acil şekilde modern ve ferah bir görünüme kavuşturmanız gerekmektedir.

Yeni Hali :Modern ve cesur

modern-ve-trend-mutfak

Yeniliklere açık bir kişi iseniz, bu mutfağın dekorasyonuna hayran kalacağınızdan eminiz. Modern dizaynların etkileyici görünümünün göz alıcı bir şekilde uygulandığını görebilirsiniz. Fonksiyonel tasarımlar ve cesur renklerin kombinasyonu ile modern ve ferah bir dekorasyon oluşturulmuş.

Eski Hali : Zamanın gerisinde

eski-mutfak-dolaplari-dekorasyonu

Beyaz renk küçük mutfaklar için çok etkilidir ancak, eski ve demode tasarımlardan bir an önce vazgeçmeniz gerekmektedir.

Yeni Hali : Işıl ışıl beyazlık

beyaz-renk-yeni-mutfak-dekoru

Mutfğaın yenilenmiş halinde modernliği sonuna kadar hissedebiliyorsunuz. Modern ve kullanışlı bir mutfak ile siz de evinize ferahlık katabilirsiniz.

Eski Hali : Küçük değişimler

mutfak-yenilemesi

Mutfağınızda küçük dokunuşlar yaratarak daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Tezgah ve dolap kapaklarının daha etkili olması için modern tasarımları tercih edebilirsiniz.

Yeni Hali : Büyük farklar

yenilenmis-mutfak-dekoru

Mutfak dolapları ve tezgahında yapacağınız ufak değişimler ile büyük etkiler yaratabilirsiniz. Göz alıcı bir şıklığı yaratmak için mutfağınızı komple değiştirmenize gerek yok.

Eski Hali : Yanlış malzeme seçimi

eski-mutfak-tipinin-yenilenmesi

Aydınlatmalar ve renklerin yanlış kullanılması ile mutfağı boğucu bir hale getirmeniz mümkün. Bu durumda da derhal yenilikler yapmanız gerekmektedir.

Yeni Hali : Aydınlık ve modern

yenilenmis-ferah-mutfak
Eski mutfağı yepyeni ve ferah bir hale getirerek daha modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Bu örnekte olduğu gibi siz de mutfağınızı baştan yaratabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top