facebook
Anasayfa / Kendin Yap Fikirleri / Eski Dikiş Makinesinden Banyo Lavabosu Örnekleri
Eski Dikiş Makinesinden Banyo Lavabosu Örnekleri

Eski Dikiş Makinesinden Banyo Lavabosu Örnekleri

Eski dikiş makineleri bir çok kişinin evinde halen aktif olarak kullanılmaktadır. 15 yıl öncesine kadar yaygın olarak kullanılan bu dikiş makineleri, şimdilerde ise vintage ev aksesuarları arasında yer almaya başladı. Eski dikiş makinesi ile bir çok farklı dekorasyon fikri oluşturabilirsiniz. Bu içerikte yer verdiğimiz örneklerde de, eski dikiş makineleri ile banyo lavabosu tasarımları oluşturulmuş durumda.

eski-singer-dikis-makinesinden-lavabo-yapimi

Vintage Dikiş Makineleri ile Banyo Lavabosu Örnekleri

Banyo dekorasyonuna farklı bir görünüm katmak istiyorsanız, bu görsellerdeki dekorasyon fikrini siz de uygulayabilirsiniz. Eski dikiş makinelerini eskicilerde ya herhangi bir tanıdığınızın evinde bulabilirsiniz. Eski dikiş makinelerini temin etmek için elinizi çabuk tutsanız iyi edersiniz. Birkaç yıl sonra bu dikiş makinelerinin antika ürünler arasında yer alarak yüksek fiyatlara satılacağından emin olabilirsiniz.

Dikiş makinelerinin banyo lavabosu görünümüne dönüştürülmesi, yalnızca makine bölümünün çıkarılmasıyla da olabildiği gibi, farklı eklemeler yaparak da modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Oldukça orjinal bir fikir olarak karşımıza çıkan bu dekorasyon örneği, iç mimarlar ve geri dönüşümcüler tarafından sıklıkla kullanılacak gibi görünüyor. Geri dönüşüm fikirleri ile oluşturulan dekorasyon örneklerinin ne kadar ilgi çekici tasarımlara sahip olduğunu biliyorsunuz. Bu dekorasyon örneği de, fazlasıyla ilgi çekici bir görünüme sahip.

eski-singer-makineyi-geri-donusum-dekorasyon

Dikiş makinesinin ayak bölümünü ise raf olarak kullanabilirsiniz. Örnekte olduğu gibi, makine bölümünü çıkarıp modern bir lavabo yerleştirebilir ve alt ayak kısmına da dekoratif bir sepet koyabilirsiniz.

dikis-makinesinden-banyo-lavabosu-yapmak

Dikiş makinesinin tabla bölümünü geniş ölçülerde yaptırarak, daha kullanışlı bir hale getirebilirsiniz. Bu uygulamayı büyük ve geniş banyolar için öneriyoruz. Küçük banyolar için kendi orjinal boyutu yeterli olacaktır.

eski-dikis-makinesini-geri-donusum-olarak-banyo-dekorasyonunda-kullanmak

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top