facebook
Anasayfa / Kendin Yap Fikirleri / Eski Çekmeceli Dolapları Dönüştürün
Eski Çekmeceli Dolapları Dönüştürün

Eski Çekmeceli Dolapları Dönüştürün

Evin alınan ilk ürünlerinden biri olan çekmeceli dolaplar, yatak odalarından oturma odalarına kadar her odada kullanılabilmektedir. Zaman içerisinde renk ve desen olarak modası geçen veya kullanışsız hale gelen çekmeceli dolaplar, küçük bir tadilatın ardından yenilenmektedir. Yeni ve modern bir görünümün oluşması için ev dekorasyonuna uygun renkleri tercih etmek yeterlidir.

Ev Dekorasyonuna Uygun Renkler

Çekmeceli dolapları dönüştürerek yenilemek için evin genel havasına uygun olan renkleri seçmek önem taşımaktadır. Çekmeceli dolaplarda yükselişte olan renklerin başında ahşap, gri ve beyaz gelmektedir. Düz renkler ile sarı, turuncu ve kırmızı gibi sıcak renkler eşlik etmektedir.

Küçük Tadilat Yapılan Dolaplar

Dolapların zorlanan çekmeceleri veya dökülen yanları, küçük tadilatlar ile birlikte çözüme kavuşmaktadır. Kısa süre içerisinde tamamlanan tadilatların ardından boya ve cilanın yapılması, yeni bir görünüm için yeterli olmaktadır. Birbirinden değerli olan çekmeceli dolaplar için profesyonel olarak da tadilat yapılması mümkündür. Böylelikle daha iyi bir görünüm oluşacak ve kalitesi ile uzun yıllar dayanacaktır.

Yatak Odasının Olmazsa Olmazı; Başucu Dolapları

Yatak odasında yatağın yanında konumlandırılarak dekorasyon ve kullanım açısından avantaj sağlayan çekmeceli dolaplar, her geçen gün daha modern bir görünüm almaktadır. Aksesuar, giyim, kozmetik ve farklı ürünler için kullanılan çekmeceli dolaplar, odanın görünümünü de değiştirmektedir. Çekmeceli dolapları, antre, salon ve oturma odalarında da kullanmak mümkündür.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top