facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Eski Bavullar Nasıl Değerlendirilir?
Eski Bavullar Nasıl Değerlendirilir?

Eski Bavullar Nasıl Değerlendirilir?

Ev dekorasyonunda son dönem moda bir akım olan vintage akım, eski eşyalarımızı kenar-köşelerden çıkarıp yeni fikirlerle kullanmamızı sağlamaktadır. Biraz yaratıcılık ve günümüze uyarlama sonucunda kenarda bekleyen birçok eşyanızı orijinal bir dekorasyon objesine dönüştürebilirsiniz. Vintage tarzın belki de en güzel yanı, eskileri değerlendirme projelerine iyi bir seçim olmasıdır.

Vintage tarz dekorasyon önerilerine bir yenisini daha ekliyoruz ve bir köşede bizi bekleyen eski, ahşap bavullarımızı yeniden kullanmaya başlıyoruz.

Nostaljik, romantik ve naftalin kokan bir ‘eski bavulları değerlendirme’ yazısına hoş geldiniz!

ESKİ BAVULDAN KOMİDİN YAPALIM  
Yatak odanızda yatağınızın başında, eski bavullardan yaptığınız sempatik ve orijinal bir komidin kullanmaya ne dersiniz? Yatak odanızda romantik bir etki yaratmak istiyorsanız ve farklı dekorasyon fikirleri ilginizi çekiyorsa bu yeniden değerlendirme fikri tam size göre!

Birçok model arasından seçtiğiniz metal ya da ahşap ayakları bavulunuza monte ederek basit bir uygulama ile ya da bavulları üst üste koyarak bu dekora siz de sahip olabilirsiniz.

BAVULDAN SEHPA OLUR MU DEMEYİN!

Evet, bavuldan sehpa olur hem de gayet güzel olur. Hele yine ahşap, büyükçe bir bavulunuz varsa ve odanızın dekorasyonu romantik ve nostaljik esintiler taşıyor ise ortaya çıkan sonuçtan siz de memnun kalacaksanız. Üzerini pastel tonlarda, renkli çiçeklerle süslemeyi de unutmayın!

BAVULDAN DRESUAR DA OLUR, HEM DE ALASI OLUR!
Son dönemde oldukça moda bir obje olan dresuarlar, özellikle boş alanları değerlendirmede oldukça şık ve tarz bir seçimdir. Ev girişlerinde ve salonlarda sıkça gördüğümüz dresuarlar, eski bir bavuldan yapıldığında, tek başına bile nostaljik ve tarz bir hava yaratabilir.

KOLTUK VEYA PUFUNUZU BAVULDAN YAPMAYA NE DERSİNİZ?
Eski bavulların en güzel değerlendirilme fikirlerinden biri de bavuldan puf ya da koltuk yapmaktır. Bavulunuzun içine koyacağınız minderler sayesinde tekli koltuk veya pufunuz hazır!

Eğer bavulunuzun çok yıpranmış ya da rengi atmışsa istediğiniz renge boyayarak yenileyebilirsiniz. Bu konuda tercihiniz canlı renklerden yana olursa evinizde modern bir hava da yaratmış olursunuz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top