facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Eski Ahşap Merdivenlerle Dekorasyon
Eski Ahşap Merdivenlerle Dekorasyon

Eski Ahşap Merdivenlerle Dekorasyon

Yaratıcılık ve biraz emek sayesinde evinizin dekoruna kendi tasarımınız olan birçok obje kazandırmamız mümkündür. Ufak dokunuşlarla, büyük bütçeler ayırmadan odanıza farklı bir hava katmak sizin elinizde. Bu yazımızda da tek bir malzeme ile neler yapılabileceğini size görsellerle sunacağız.

Ahşap modasının etkisini hissettirdiği bu sezonda; ahşap bir eski merdiven ile neler yapılabileceğini birlikte görelim. Kendinizin de kolayca yapabileceği bu fikirler sayesinde siz de evinizde ahşap modasını yansıtabilir, doğal ve huzurlu mekânlar yaratabilirsiniz.

1.KÜÇÜK BİR MERDİVEN AMA…
Küçük bir ahşap merdiven ile yapabileceğiniz o kadar çok şey vardır ki… Öncelikle hangi odada kullanacağınıza karar verin ve odanızın dekorasyon tarzına göre merdiveni istediğiniz renk ve desene boyayın. Ya da ahşap haliyle kullanmak istiyorsanız olduğu renginde bırakın. Küçük bir merdiven sizin sergi alanınız, ufak objeleri koyacağınız bir sehpanız hatta vitrininiz bile olabilir.

2. BOYAYIN, BİRLEŞTİRİN, BÜYÜK BİR KİTAPLIK HALİNE GETİRİN!
Merdivenleri kullanarak yapacağınız bir diğer ev dekoru da kitaplıktır. Tasarım bir kitaplık yapmak istiyorsanız siz de merdivenleri birleştirerek ve istediğiniz renge boyayarak hem farklı hem de tamamen sizin eseriniz olan bir kitaplık tasarlayabilirsiniz.

3.BANYOLARINIZDA HAVLULUK OLARAK KULLANIN, DOĞAL BİR HAVA YARATIN
Ahşap merdivenlerin belki de en çok kullanıldığı iç mekân banyolardır. Özellikle de banyolarda havluluk olarak kullanılan ahşap merdivenler, bulunduğu mekâna doğal bir hava katacaktır.

Siz de ahşap merdivenden yapacağınız bir rafta; sevdiğiniz ve sergilemekten keyif alacağınız havluları rulo yapıp, kokulu mumlar eşliğinde sergilemeye ne dersiniz?

4. GİYİNME ALANLARI YARATIN
Kıyafetlerinizi, ayakkabılarınızı koyacağınız ya da evinizin girişinde portmanto olarak bile kullanabileceğiniz farklı bir tasarıma ne dersiniz? İşte size ahşap merdivenleri bu amaçlarla kullanmak için ilham alacağınız görseller;

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top