facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Erkeklere Özel Mutfak Tasarımları
Erkeklere Özel Mutfak Tasarımları

Erkeklere Özel Mutfak Tasarımları

Mutfak tasarımlarında biraz bencilce davranabileceğiniz alanlardan birisi varsa oda bekarlara ait erkekler için olanıdır. Dekorasyon tarzlarınızı belirlerken içinizden geldiği gibi hareket etmekte tamamen özgür olduğunuz evinizin bölümünden bir tanesi de mutfağınızdır. Örneğin mutfak dolabı renkleri arasında maddi imkanlarınıza göre hareket etmelisiniz. Biz yine de birkaç öneri getirmek istiyoruz. Siyah, gri, ahşap, beyaz, lacivert, bordo gibi tonları dolaplarınızda kullanabilirsiniz. Beyaz dolapların kulpunun yada kenar işlemelerinin aynı renk olmamasına dikkat edin. Krem rengi bile olsa fark yapacaktır. Peki parlak yeşil, kırmızıya ne demeli? Seçimler tamamen sizlere kalmış.

İhtiyaçlarınız Ne Kadar?
Arada bir kalabalık grup evinize geliyorsa masanızı geniş seçmeye ve yeteri kadar sandalyenin eklenmesine odaklanın. Mutfağınız geniş ise masa eklemenizde sakınca yok. Maddi imkanınız yeteri kadar uygun ise hazır mutfak dekorasyonu ürünleri pek çok ihtiyacınıza uygun olarak tasarlanmıştır. Duvarları biraz boş bırakmak ve dolapları azaltma yoluna gitmenin şık yolu duvarları istediğiniz duvar kaplama ürünü ile süslemek ve belki mutfağınızın orta bölümüne ocak, mutfak tezgahı ve dolapların yerleştirilmesi olabilir. Duvarlar tuğla desenleri ise dolaplar neden kahverengi olmasın ki? Evinizi sizinle beraber kalan birkaç erkek ile paylaşıyorsanız iş bölümü için birkaç taburenin çalışma masasında olması yemekleri hazırlamak için hız kazanmanızı sağlayabilir. Siyah yada koyu tonlarda mutfak dolaplarınız varsa duvarlarınız beyaz, elektronik eşyalarınız beyazdan farklı bir renk olmalı. Beyaz ev eşyaları olarak geçen tanım renklemelere maruz kalalı uzun bir süre geçti ve denemenizde fayda var.

Dayanıklı Ürünler
Cam masaları uzun süre kullanmanın sırrı, cam kalınlığının yeteri kadar olması ve üzerine fazla ağır eşya koymamanızla oluşabilir. Etrafına döşenecek rahat sandalyeler ve hemen yanı başınızda kahve makineniz ile istediklerinizi başucunuzdan almanız mümkün olacaktır. Karakterinize uygun hareket edin ve matrak, eğlenceli biriyseniz canlı renkleri (yeşil, kırmızı, sarı, beyaz, turkuaz…) biraz ciddi havanız varsa koyu renkleri (siyah, kahverengi, gri…) gibi aklınıza gelecek ürünleri şimdiden belirleyin. Size birkaç öneri getirmek için eklediğimiz görselleri mutlaka inceleyin. İyi dekorasyonlar…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top