facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Erkek Bebek Odası Dekorasyonu
Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Erkek Bebek Odası Dekorasyonu

Bir erkek bebeğiniz olacağını öğrendiniz, ne mutlu size… Bebeğinizin sağlıklı olması sizin ve eşiniz için yeterliyken yine de cinsiyetini öğrenmek ve kıyafetlerini, oda dekorasyonunu ona göre yapmak da istiyorsunuz. Öğrendikten sonra da gelsin heyecanlı dekorasyon ürünlerinin alışveriş keyfi…

Erkek bebek odalarında genel olarak tercih edilen renkler klasiktir; mavi başta gelir, lacivert, gri, yeşil ve toprak renkleri… Ancak bu renkleri bir arada kullanarak, farklı kombinler yaparak da hem vakur hem de bebek odasına yakışır bir oda yaratmanız mümkün olacaktır. Tüm yazılarımızda önerdiğimiz üzere önemli olan dekorasyonunu yaptığınız bebek odasında, bebeğiniz büyüdükçe ufak tefek değişiklikler yaparak maddi açıdan da tasarruf sağlamanızdır. Perde, yatak örgütü, koltuk gibi ev tekstili ürünlerinde yapacağınız değişiklik hem odanın güzelliğini değiştirecektir hem de küçük oğlunuzun gelişimine ayak uyduracaktır.

Bebek odası dekorasyonu yapmak çok farklı şekillerde keyif verir. Mesela, sizin kendinize özgü hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir ortam yaratır. Bu odayı oluştururken sınırlara bağlı kalmazsınız çünkü burası adı üzerinde bebek odasıdır. İstediğiniz hayali kurup, bu odada gerçekleştirebilirsiniz. Renklerle, dekorasyon ürünleriyle, perdeyle, koltukla dilediğiniz her şeyi yapabilme imkanınız var. Mavi gri renk tonlarını kullanarak, ya da kahve rengi ile laciverti kombin ederek oluşturacağınız erkek bebek odasını keyifli zamanlarda kullanarak keyfini sürebilirsiniz. Zaten hayatımızda en önemli ve öncelikli olan varlıklarımız çocuklarımız değil mi?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top