facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Çocuk Odası Dekorasyonu / Emoji Yastıklarla Dekorasyon
Emoji Yastıklarla Dekorasyon

Emoji Yastıklarla Dekorasyon

Kim demiş emoji yastıklar çocuksudur diye… Mekana sevimli bir hava katan emoji yastıklarla evinize muhteşem bir atmosfer katabilirsiniz…

İnternet kullanıcılarının anlık mesaj iletilerinde birbirleriyle paylaştığı ‘smileyler’  ya da duygu ikonları, üç boyutlu olarak ilk kez aksesuarlarla hayatımıza girmişti.  Bana kalırsa o tatlı smileylerin üç boyutlu ve en sevimli halleri ise emoji yastıklar. Birbirinden hoş stilleriyle, oldukça yumuşak emoji yastıklar, dekorasyonda evlere çocuksu ve sevimli bir hava katıyor. Özelikle renkli ve değişik bir dekorasyondan ve eğlenceli mekan tasarımlarından hoşlananlar, dekorasyonda emoji yastıkları deneyebilirler.

Dekorasyonda emoji yastıklar nerede ve nasıl kullanılabilir?
İşte bizim önerilerimiz…

Çocuk Odaları
Emoji yastıklar, sevimli halleri ile çocuklarınızın odasını neşelendirirken, onlar için bir oyuncak rolü de üstlenebilir. Tabi çocuk odaları için yastık kılıflarının toz tutmayan, dayanıklı ve kaliteli bir malzeme olmasına dikkat edilmelidir. Çocuk ranzalarının üzerinde aksesuar olarak emoji yastıklar kullanılabileceği gibi, çocuk masalarının çevresinde emoji yastıklarla sevimli bir oturma mekanı da yaratılabilir.

Mutfaklarda Emoji Yastıklar
Kim demiş; emiji yastıklar sadece çocuk odalarında kullanılır diye. İçinizdeki çocuğu yaşatan bir yanınız varsa emoji yastıkları mutfak sandalyelerinizde de kullanabilirsiniz. Hem sarı renkleri ile mutfağınıza hoş bir hava katacak hem de yumuşacık yapısıyla konfor sağlayacaktır. Ayrıca mutfağınızda L tipi oturma grubunuz ya da köşe takımınız varsa; emoji yastıklarla renklendirmek size de harika bir fikir gibi görünmüyor mu!

Oturma Odalarında Emoji Yastıklar
Bu sevimli ve hoş yastıklar, oturma odalarında da renkli bir mekan yaratmak için rahatlıkla kullanılabilir. Spor tarz bir oturma odası kanepelerinde dekoratif olarak bu hoş tasarımlara yer verebilirsiniz. Koyu renk kanepeleriniz üzerinde açık rengiyle güzel bir uyum yaratacak olan  emoji yastıklar, renkli kanepelerinize de sevimli bir hava katacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top