facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Ekonomik Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?
Ekonomik Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Ekonomik Mutfak Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Eğer mutfağınızı baştan sona yenilemeden bahsediyorsak bu beyaz eşya ya da mutfakta bütün yenilikler düşünülebilir. Eğer modern tarzda mobilya ya da son model beyaz eşyalarla yenilenmeye gitmek istiyorsunuzdur ancak bu değişikliğin maliyeti size oldukça fazla olacaktır. Oysa ki eviniz kira ise ya da dolaplarınızın eskidiğini düşünüyorsanız fazla tadilat ve masraf yapmadan da son derece ucuz bir şekilde mutfağınızı yenileyebilmeniz mümkün.

İşe dolap ve çekmece kulplarını değiştirerek başlayabilirsiniz. Yeni mutfak dolabı almayarak da çözüm üretebilirsiniz. Örneğin dolap kulplarını değiştirerek mobilyalarınızın ve mutfağınızın havasını değiştirmeniz mümkün.

Duvar Boyasını Değiştirin ve Açık Renk Yapın
Duvar boyamanın en keyifli ve en kısa süreni mutfakta yapılanıdır herhalde. Üstelik mutfağınızda açıkta kalan ufak alanların rengini değiştirmeniz de mutfağınızın havasını değiştirecektir. Açık renk duvar kağıdı ya da açık renk boya aydınlık ve ferah bir görünüm kazandıracak üstelik mutfağınızın görünümünü de değiştirecektir.

Yalnızca Dolap Kapaklarını Yenileyin
Dolap kasaları ile birlikte dolapları değiştirmek hem maliyetli hem de uğraştırıcı bir süreç olmakla birlikte yalnızda dolap kapaklarını da değiştirerek yenilik sağlayabilirsiniz.

Aynı işlemi dolap kapaklarını boyayarak da tamamlayabilirsiniz.

Mutfak Lambanızı Değiştirin
Mutfakta uzun süredir kullandığınız lambayı farklı bir tasarımla değiştirmek de ortamda farklılık sağlayacaktır. Eğer sarkıt bit lamba tercih edecekseniz dikkat etmeniz gereken konu dolap kapaklarının lambaya çarpma durumu olacaktır. Eğer geniş bir mutfağınız varsa bu da sorun olmayacaktır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top