facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Düz Cam Duşakabinler ile Modernliği ve Lüksü Yaşayın
Düz Cam Duşakabinler ile Modernliği ve Lüksü Yaşayın

Düz Cam Duşakabinler ile Modernliği ve Lüksü Yaşayın

Cam duşakabinler son zamanlarda sıkça kullanılmaya başlandı. Özellikle lüks tasarıma sahip evler için ideal bir görünüm yansıttığını söyleyebiliriz. Cam duşakabinler, diğer kabin türlerine göre daha dikkat çekici bir tasarıma sahip. Sade camdan oluştukları halde kalitesini ortaya koymayı başarıyorlar.

Cam Duşakabin Temizliği Zor mu?

Camli-dusakabin-tasarimlari-14Cam duşakabin tasarımları görünümleriyle oldukça fazla çekici olmaktadır ancak, temizlik konusunun dikkat edilmesi gereken bir husus olduğunu söyleyebiliriz. Cam duşakabinler temiz kullanıldığında muhteşem bir görünümü sizlere yansıtıyor fakat, zor bir kullanımı olduğunu da söylemek gerekiyor. Cam duşakabinlerin her zaman şık ve çekici görünmesi için temizliğinin düzenli olarak her gün ve her duş sonrası yapılması gerekiyor. Aksi durumda su lekeleri camlara yapışır ve hiç hoş olmayan bir görünüme neden olur. Bu yüzden, temizlik konusunda titiz iseniz, cam duşakabin kullanmanızı önermekteyiz. Eğer temizliği için fırsatınız çok fazla yoksa, cam duşakabinler sizin için pek uygun değil.

Camli-dusakabin-tasarimlari-15

Cam Duşakabinlerin Tasarımları

Cam duşakabinler renksiz camdan da oluşabildiği gibi son zamanlarda siyah camlar yoğun ilgi görüyor. Karartılmış cam tasarımına sahip olan duşakabinlerin daha dikkat çekici bir görünüm oluşturduğunu söylemek mümkün. Duşakabinler içinde sıradan tekneler yerine ahşap tabanlı duş zeminleri tercih edilmektedir. Ahşap ve cam dizaynının muhteşem uyumu ile oldukça lüks bir dekorasyona sahip oluyorsunuz. Banyonun fayans renklerini de uyumlu tonlarda tercih etmenizi öneriyoruz. Banyolarda renkli tasarımların artık demode olduğunu kesinlikle söyleyebiliriz. Kaliteli ve lüks bir banyo tasarımı için daha minimalis ve sofistike renkleri, dizaynları tercih etmelisiniz. Banyolarda abartıdan, göz yoruculuktan uzak tasarımları önermekteyiz. Cıvıltılar renkler yerine ahşabın eşsiz lüksünü ortaya koymak her zaman daha önemlidir. Ahşap kalitesi ile cam duşakabinlerin dikkat çeken uyumunu görsellerde inceleyebilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top