facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Duvarlarınıza Geometrik Origami Stickerlar ile Fark Katın
Duvarlarınıza Geometrik Origami Stickerlar ile Fark Katın

Duvarlarınıza Geometrik Origami Stickerlar ile Fark Katın

Ev dekorasyonunda farklı ve sıradışı fikirler arıyorsanız, kesinlikle doğru yerdesiniz. Sizler için çeşitli araştırmalar yapıyor ve en özel dekorasyon fikirlerini sizlere sunuyoruz. Son zamanlarda duvarlarda farklı ve sıradışı bir görünümü olan geometrik şekiller oluşmaya başladı. Ev dekorasyonunun en önemli bölümlerinden biri olan duvarlar, bu stickerlar ile farklı ve özel bir görünüm kazanıyor. Özellikle genç odalarında sıkça tercih edilen bu figürler, internet üzerinde bir çok web sitede satılmaktadır.

Çocuk odası için hayvan figürlü origami stickerlar

Geometrik şekilli olan figürlerin bir diğer adıda origamidir. Origami stickerlar, özellikle çocuk odalarında da sıkça tercih edilir oldu. Çocuk odaları için birbirinden farklı hayvanların origami figürleri ile duvarları süsleyebilir ve odaya yaratıcı bir atmosfer katabilirsiniz. Çocukların gelişimi için de oldukça etkili olan bu stickerlar ile çocuğunuz hem öğrenecek hem de odası çok şık görünecek.

 

Diğer odalarda da kullanılabilir mi?

Geometrik şekilli duvar stickerları yavaş yavaş trend olmaya başladı diyebiliriz. Çok kısa süre sonra ülkemizde de bir çok yerde görebileceğiniz bu dekoratif detayları, evinizin her alanına uygulayabilirsiniz. Yatak oda ve salonlar için evin dekorasyonuna uygun şekillerde uygulama yaptırabilirsiniz.

duvarlariniza-geometrik-figurlu-stickerlar-ile-fark-katin-18

Türkiye’de nasıl bulunabilir?

Geometrik şekilli bu stickerlar Türkiye’de çok yerde satılmıyor. Genellikle yurtdışında verilen siparişlere alternatif olarak sizler için farklı bir fikir önermek istiyoruz. Özalit baskı yapan yerlerde, kendinden yapışkanlı folyo ve sticker üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Eğer grafik bilginiz var ise; internet üzerinden figürlerin görsellerini bulup, hazırlayıp herhangi bir özalit veya copy center’a giderek baskı yapılmasını talep edebilirsiniz. Hazırladığınız figürleri, yapışkanlı folyo olarak baskı yaptırıp, şekillere uygun biçimde keserek duvarlara yapıştırabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top