facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Duvarların Yeni Gözdesi; Çarpıcı Desenlere Sahip Kağıtlar
Duvarların Yeni Gözdesi; Çarpıcı Desenlere Sahip Kağıtlar

Duvarların Yeni Gözdesi; Çarpıcı Desenlere Sahip Kağıtlar

Ev dekorasyonunda önemli yer edinen aksesuarlardan biri de duvar kağıtlarıdır. Birbirinden farklı renk ve desenlere sahip olan duvar kağıtları, evin tüm odalarına uyum sağlamaktadır. Dekorasyon ürün ve mobilyalarına uygun olarak tercih edilen duvar kağıtları, evin tüm görünümünü de değişime uğratmaktadır.

Koyu Renklere Sahip Duvar Kağıtları

Duvar kağıtlarında en beğenilen modellerin başında koyu renkler gelmektedir. Sade ve minimal görünüme sahip olan odalarda kullanılan koyu renkteki duvar kağıtları, çarpıcı ve modern olarak ön plana çıkmaktadır. Siyah, koyu gri, lacivert ve diğer renklerin koyu tonları, duvar kağıtları için ideal olmaktadır. Koyu renklerin üzerinde genel olarak canlı ve sıcak renklerden oluşan desenler yer almaktadır.

Tek Duvarda Kullanılan Modern Görünüm

Çarpıcı desenlere sahip kağıtlar, tek duvarda kullanılarak daha modern ve dengeleyici bir görünüm oluşturmaktadır. Modern, sade ve bir o kadar da dikkat çekici bir dekorasyon için istenilen tüm odalarda duvar kağıtları kullanılabilmektedir. Çiçek, yaprak, geometrik desenler, duvar kağıtları için en beğenilen ve sıkça tercih edilen modeller olmaktadır.

Balkon, mutfak ve antreler, duvar kağıtlarına en uygun yerler olmaktadır. Boş ve düz bir duvar üzerinde kullanılan desenli duvar kağıtları, aksesuar kullanımı gereksinimini de büyük oranda azaltmaktadır. Desenli duvar kağıtlarının önünde kullanılan ahşap ve metal ürünler, dengeleyici ve tamamlayıcı aksesuarlar olarak tercih edilmektedir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top