facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Duvarı Delmeden Tablo Asma Yöntemleri
Duvarı Delmeden Tablo Asma Yöntemleri

Duvarı Delmeden Tablo Asma Yöntemleri

Dekorasyonda kolaylık sağlamak adına son derece etkileyici ürünlerin tasarlandığı ve üretildiği bir dönemdeyiz. Bu ürünler sayesinde evde dekorasyon yapmak artık oldukça temiz ve kolay. Bu faydalı ürünlerin başında ise tabloları, duvarlara zarar vermeden tablo asmayı sağlayan ürünler geliyor. Son zamanlarda tanıtımlarının sık sık yapıldığı ürünler sayesinde çivi çakmadan, matkapla delmeden tablo asmak mümkün hale geliyor. Üstelik bu tür ürünlerin de kendi aralarında çeşitleri bulunmaktadır. Böylece tablonuzun yapısına uygun olarak herhangi birini seçmeniz mümkündür.

Çift Taraflı Cırt Bantlar
Bu ürünlerin duvara yapıştırılarak uygulanır. Ancak bu yapışma durumunda duvarda iz bırakma durumuyla karşılaşmazsınız. Yapışkan olsan diğer kısmı ise tablonun arka yüzeyine yapışır. Aklınıza tabloyu taşıyıp taşımaması gibi sorular gelebilir ama bilmelisiniz ki bu tür bantların kaliteli olanları son derece kuvvetlidir. Aşırı büyük tablolar için birkaç adet bantta kullanılabilir. Ayrıca bu ürünlerin küçük, orta, büyük gibi çeşitli boyları da bulunmaktadır.

Duvarı Delmeden Resim Asma

Tırnaklı Çerçeve Askıları
Cırt bant sayesinde duvar ve askı arasında bir bağ bulunur. Böylece duvara sıkıca yapışmış; çivi formatında bir askıya sahip olursunuz. Bu askıların her çeşidi farklı ağırlıklarda tablolar taşıyabilir. Bantlardan farklı olarak; ipli asma kısımları olan tabloları asmak amacıyla kullanılabilirler. Üstelik tablonun asılış biçimine göre alttan tırnaklı ve üstten tırnaklı modelleri de bulabilirsiniz. Bu askılı aparatlar, belli ağırlıklara kadar tablolarınızı taşıyabilir.

Yapışkan Ürünlerin Avantajları
Duvara yapışma özelliği ile yapışan bu ürünler, duvarın delinmesini, zarar görmesini engeller. Diğer yöntemlerle asılan tablolar ardından çirkin görüntüler bırakırken; bu ürünler duvarda çivi delikleri izi bırakmamakla beraber bant lekesi de bırakmaz. Askılı olan ürünleri dilediğiniz zaman çıkartabilir ve yeni bantlarla tekrar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tabloların yerlerini dilediğiniz sıklıkta değiştirebilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz sayıda tabloyu duvarlarınıza asabilirsiniz.

Bir yorum

  1. Peki bu cırt bantların duvar boyasına verdiği zarar neden düşünülmüyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top