facebook
Anasayfa / Dekorasyon Fikirleri / Duvar Dekorasyonunda Modern Dokunuşlar
Duvar Dekorasyonunda Modern Dokunuşlar

Duvar Dekorasyonunda Modern Dokunuşlar

Duvar dekorasyonunda sadece boya kullanma devri çoktan bitmiş durumdadır. Modern bir dekorasyon planlıyorsanız, farklı dokunuşları kullanarak evinize şıklık katabilirsiniz. Farklı ve modern dokunuşlar ile evinizin atmosferini değiştirmek için aşağıdaki örnekleri inceleyebilirsiniz.

Yeşil bloklar

Duvar dekorasyonunda canlı bitki ve çiçeklerin yetişmesini sağlayacağınız özel paneller yaptırabilirsiniz. Bu paneller ile odanıza pozitif bir enerji katabilirsiniz. Bu tür panelleri yapı marketten alacağınız malzemelerle oluşturabilirsiniz. Bazı markalarda hazır paneller de satılabilmektedir. Panel içine yerleştireceğiniz bitkilerin çok su istemeyen özellikle olması gerekmektedir.

duvarlarda-bitkili-dekoratif-paneller

 Tuğla

Dekoratif tuğla dizaynı ile karakter sahibi bir dekorasyon oluşturabilirsiniz. Odanın ambiyansını tamamen ısıtacak bir fikir olan tuğlalarla siz de modern izler yaratabilirsiniz. Odanızda en çok göze çarpan unsur duvarınız olacaktır. Tarz sahibi kişilerin ev dekorasyonuna uyum sağlayan bir özelliktedirler.

tugla-duvar-dekorasyon-u

 Ahşap

Ev dekorasyonunun en lüks etkisini şüphesiz ki ahşapta bulabilirsiniz. Ahşabın dekorasyonda kullanılması hem şık hem de kolay temizlenebilme imkanı sunmaktadır. Ahşap malzemeleri sadece zeminde ya da mobilyalarda değil, duvar dekorasyonunda da tercih edebilirsiniz. Ahşap dekorasyonun montajı da oldukça kolaydır.

ahsap-dekorasyon

Doğal taşlar

Doğal taş dekorasyonu, lüks izler yaratmak isteyenler için ideal bir seçim olmaktadır. Doğal taşlar ile mekana farklı tonlar kazandırabilirsiniz. Çeşitli taş modelleri ile oluşturacağınız dekorasyonun etkisi büyük olacaktır. Doğal taş duvar dekorasyonunda; kayrak taşı, kefeki taşı ve granit tercih edebilirsiniz. Doğal taşların en büyük özelliği yüksek dayanıklılık sağlamalarıdır. Uzun ömürlü ve güvenli bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız, kesinlikle doğal taşlardan faydalanmalısınız.

dogal-tas-dekorasyonu

3 boyutlu paneller

3 boyutlu paneller ile ev dekorasyonunu modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Modern görüntüsü ile evinizde canlılık yaratan duvar panelleri, hafif ve çevre dostu olmaktadır. Ayrıca, boyanabilir özellikleri sayesinde daha pratik bir kullanım sunmaktadır.

3-boyutlu-panel-dekorasyonu

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top