facebook
Anasayfa / Dekorasyon Aksesuarları / Doğayı Sevenlere Ham Ahşap Tasarımlar
Doğayı Sevenlere Ham Ahşap Tasarımlar

Doğayı Sevenlere Ham Ahşap Tasarımlar

Mimarlık bilim dalı, her  ne kadar günümüzde oldukça gelişmiş malzemeler ya da  teknolojiler kullansa da dekorasyon dünyasının ham olandan vazgeçemeyen  bir yanı var.  Ham ve  doğal malzeme denildiğinde ilk aklımıza gelen ahşap, oldukça modern yorumlarıyla doğayı evimize getiriyor.

Doğanın yıkımına karşı bir başkaldırı mıdır bilinmez; insan, ham ahşabın kullanıldığı dekoratif ürünleri incelendiğinde bu doğallığı, evinin bir köşesinde görmek istiyor.

Ahşap ürünler, mumluk şeklinde küçük ebatlı dekoratif  ürünlerden bahçe mobilyalarına dek geniş bir yelpazede uzanıyor. Siz de evinize doğallığı taşımak istiyorsanız dekorasyon önerilerimize göz atın.

Ham ahşap sehpalar
Eğer sade bir dekorunuz ve deri oturma grubunuz varsa saf ahşaptan modern üslupla yorumlanmış bir orta sehpa salonunuza yakışacaktır. Biraz daha modern oturma grubuna sahipseniz, saf ahşabın renklendirildiği vintage tasarım sehpaları kullanabilirsiniz.

Ahşap raflar
Duvar raf sistemlerinin saf ahşap malzeme ve halatlar kullanılarak tasarlandığı dekor ürünlerini mutfak ya da antrelerinizde kullanabilirsiniz. Dar alanlar için az yer kaplaması bakımından oldukça ideal olan ham ahşap raflar, görsel açıdan da mekana zenginlik katacak cinsten.

Ahşap  tabure
Kütükten tabure olur mu, demeyin! Dekorasyon dünyası, doğal yaşamı, kütük tabureler ile evimize getiriyor.  Evinizde bir köşede yer vereceğiniz etnik tasarımlı kahve köşenizi kütük tabureler ile renklendirebilirsiniz. Kütük tabureleri, koltuk takımınıza uygun tabure minderleri ile oturma odanızda da oldukça estetik bir dekor ürünü haline getirebilirsiniz.

Ahşap oyuncak kutuları
Birbirinden sevimli renkleri ile ahşap sağlığını çocuğunuzun odasına taşıyan oyuncak kutuları, çocuklarınızın oyun oynamadığı zamanlarda odasının düzenli durmasını  sağlayacak. Aynı zamanda da çocuğunuzun odasına hoş bir kava katacak.

Saf ahşap dekor ürünleri
Beyaz ağırlıklı oturma grubunuzu, saf ahşap mumluklardan oluşturacağınız bir konsetple renklendirip bu konsepti ahşap duvar saati ile tamamlayarak tarz bir mekan yaratabilirsiniz.Ayrıca doğal bir malzeme olarak saf ahşabın kullanıldığı gazetelik, yan sehpa gibi dekor ürünleri ile de mekanlarınızın havasını yumuşatabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top