facebook
Anasayfa / Ev Dekorasyonu / Banyo Dekorasyonu / Doğal Sevenlere: Ahşap Lavabolar…
Doğal Sevenlere: Ahşap Lavabolar…

Doğal Sevenlere: Ahşap Lavabolar…

Her alanda kullanılan ahşap detayların son dönemdeki en popüler kullanım şekli ise banyolarda olmaktadır. Doğal ve sıcak rengi ile ahşap malzemeler banyolarda minimalist ve ekolojik bir tarzı da beraberinde getirmektedir. Bu tip banyo dekorasyonunun en son trendi ise ahşap lavabolardır. Bu yazımızda ahşap lavabo trendine daha yakından göz atacağız.

‘Doğaya dönüş’ ve ‘doğal temalı‘ iç dekorasyon son zamanlarda oldukça popülerdir. İnsanların şehir hayatı karmaşasından ve yoğunluğundan kaçma istekleri, evlerinde doğal tema yaratmalarına en büyük sebeptir. Evinde doğal bir hava yaratmak isteyenlerin ise vazgeçilmez bir maddesi vardır: ahşap.

Ahşap dokusu, evin hemen her yerine hâkim bir doku olmuştur. Tv ünitelerinden duvar kaplamalarına, objelerden mutfak tasarımlarına kadar her alanda kendine yer edinen ahşap malzemeler, dokusu sebebiyle özlenen doğal etkiyi de evlerde hissettirecektir.

TREND: AHŞAP LAVABOLAR

Her alanda kullanılan ahşap detayların son dönemde en popüler kullanım şekli ise banyolarda olmaktadır. Doğal ve sıcak rengi ile ahşap malzemeler banyolarda minimalist ve ekolojik bir tarzı  da beraberinde getirmektedir. Bu tip banyo dekorasyonunun en son trendi ise ahşap lavabolardır.

Ahşap lavabolar, farklı tonlarda renk seçenekleri ve değişik tarzdaki şekilleri ile çok seçenekli bir üründür. Önemli olan bizim banyomuzda ne tarz bir ahşap lavabo kullanmak istediğimizdir.

İPUCU: Ahşap lavabolar ile birlikte tezgah seçiminde de ağaç dokusu kullanıldığında daha ekolojik ve doğal bir görünüm ortaya çıkmaktadır.

AKSESUARLAR SEÇİMİNİZ DE DOĞAL OLSUN
Doğal temalı bir banyo yaratmak istiyorsanız ahşap lavaboyu kullanmanızın yanında seçeceğiniz aksesuarlar ile de bunu desteklemeniz gerekmektedir. Bu konuda tavsiyemiz banyonuzda yeşil yapraklı bitkilere yer vermenizdir. Bu aynı zamanda size daha huzurlu ve sakin bir mekân yaratacaktır.

TAVSİYE: Denize gittiğinizde sahilden taşlar ve deniz kabukları toplamayı ihmal etmeyin. Ekolojik ve ahşap dokulu banyonuza en çok yakışacak yardımcılardan biri de sahilden topladığınız bu taşlar ve deniz kabukları olacaktır.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Scroll To Top